דלתות מוסך | דלתות מתרוממות - אבי שערים חשמליים

 
דלת חניה מעוצבתדלת חניה מעוצבת
דלת מוסךדלת מוסך
דלתות מוסך מתרוממותדלתות מוסך מתרוממות
 
דלתות מוסך הן דלתות המאפשרות לסגור פתחי כניסה למוסכים או חניות באופן הרמטי.

בניגוד לשערי ההזזה הנעים על גבי מסילה תחתית, דלתות המוסך הן דלתות שניתן להתקין גם בבתים פרטיים ובמבנים שבהם לא ניתן להתקין מסילה.

חלק מהדלתות בקטגוריה זו בנויות בצורה של שער נגלל הבנוי מיחידות רבות המחוברות זו לזו על ידי מפרקים גמישים וחלקן בנויות מיחידה אחת. הבחירה בסוג הדלת המתאים ביותר עבורכם משתנה בין היתר בהתאם לתנאי השטח ולמרחק בין הדלת למדרכה.

היתרונות של דלתות מוסך לחנייה הפרטית שלכםשערים חשמליים למוסך או דלתות למוסך ניתן לראות כיום לא רק במוסכים אלא גם בכניסה לחניות פרטיות רבות ברחבי הארץ.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שיותר ויותר אנשים פרטיים גילו את היתרונות הגלומים בדלתות מסוג זה. בין היתר מדובר על היתרונות הבאים:
 

אבי שערים - יתרון טכנולוגי והגנה מלאה על המוסך או החניה

 
  • דלת למוסך היא דלת שמספקת אטימות מוחלטת וזאת בניגוד לפתרונות אחרים כמו למשל שער חשמלי למוסך הנפתח בהזזה לצד. לפיכך מדובר על דלתות המקשות מאוד על חדירה של פורצים או גנבי רכב.
  • הדלתות המודרניות מאפשרות להגן על הרכב לא רק מגנבים או סקרנים מזדמנים אלא גם מפגעי מזג האוויר וזאת הודות לחומרים האיכותיים מהם הן מיוצרות, המספקים הגנה מושלמת מפני לחות, רטיבות, סופות חול, רוחות חזקות, ברד ועוד.
  • הדלתות המודרניות פועלות באמצעות מנגנון שקט ביותר שאינו חורק ואינו מייצר רעשים לא נעימים.
  • דלתות המוסך הן דלתות בטיחותיות מאוד שכמעט ולא כוללות חלקים נעים. כתוצאה מכך, מדובר על מוצר שדורש תחזוקה מינימאלית לאורך השנים.
  • הדלתות החדישות מספקות בידוד אקוסטי מושלם וכך ניתן למשל למקם בחנייה את מערכת התופים של המתבגר שגר בבית או להפוך את החנייה לסדנת עבודה בהתאם לצורך, מבלי להפריע לשכנים.
  • היתרון האחרון שנזכיר במאמר זה מפאת קוצר היריעה הוא שדלתות מוסך בנויות בצורה כזו שהן לא תופסות מקום מיותר ולפיכך הן מאפשרות לנצל את החלל שהן תוחמות באופן מושלם.
 
 
קופון שער כניסה
 
 
 
 
 
 
 

דלת לעולם של מקצוענים

 
היתרונות של דלתות מוסך בטלים ומנוטרלים במקרים בהם ההתקנה שלהן לא בוצעה על הצד הטוב ביותר.
לאור זאת, במידה ואתם מעוניינים לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בתחום ושמחזיקה בניסיון רב ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של חברת אבי שערים חשמליים.

חברת אבי שערים אוטומטיים מספקת שירותי אחזקה ותיקונים לשערים חשמליים ולמחסומים ואנשי המקצוע שלה ישמחו לעמוד לשירותכם.
 

אבי שערים חשמלים - בחירה בטוחה

 
חברת אבי שערים מעניקה שירותי אחזקה ותיקונים למחסומים ושערים חשמליים ומבצעת פרויקטים למוסדות ולקוחות פרטיים בהתאמה אישית לפי דרישה.

במידה ואתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על שערי הזזה או לקבוע פגישת ייעוץ, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של החברה בטלפון או פשוט להשאיר את הפרטים שלכם באתר ונציגי החברה ישובו אליכם בהקדם.