מדוע שערי הכניסה הפכו להיות כל כך פופולריים גם בקרב המגזר הפרטי? כיצד בוחרים אותם נכון? אלו סוגים קיימים? הנה כל התשובות.

שערי כניסה ידניים או חשמליים

יש כל כך הרבה סוגים של שערי כניסה ויש כל כך הרבה פרמטרים שמבדילים ביניהם אך יש צורך לדבר על פרמטר הראשון, אולי הסיווג הגס ביותר ביניהן: שערים חשמליים ושערים ידניים. אמנם כיום השערים החשמליים תופסים נתח שוק גדול יותר מהקהל הישראלי כמו גם בכל העולם אך בסופו של דבר השערים הידניים עדיין פופולריים מאוד והם הרוב בישראל. אמנם מי שמתקין כיום שער כניסה לבית שלו כנראה יבחר בשער חשמלי אך הדרך לכך שכל השערים בישראל יהיו כאלו קטן מאוד. שימו לב שאנו מדברים על המגזר הפרטי כאשר המגזר העסקי והמסחרי כבר מזמן עברו לשערים חשמליים.

האם לחסום את המעבר לחלוטין?

עוד אחד מההבדלים הגדולים ביותר בין שערי כניסה, ומה שמחלק אותם לסוגים שונים עוד בסיווג די כללי, הוא סגנון החסימה שלהם. שער כניסה אמור לחסום את הכניסה ולאפשר בטיחות רבה יותר. זו הסיבה ששערי כניסה מספקים את הבטיחות הכי גבוהה שיש למשפחה שלכם וגם אם הם לא מונעים את כל הבעיות בהצלחה מושלמת, הם ללא ספק מקטינים את הסיכוי שמישהו יפרוץ לבית שלכם, יגנוב משהו מהחצר או סתם ינסה להסיג גבול. יש שערי כניסה שיכולים לחסום את המעבר לחלוטין כמו שערים נגררים או שערי גלילה וכנף, ויש מחסומי זרוע או קורות קונזוליות שרק חוסמות את הכביש.

שערי כניסה עם פתיחה אנכית

שערי כניסה עם פתיחה אופקית או עם פתיחה אנכית? זו אולי השאלה הבאה שתצטרכו לשאול את עצמכם כאשר תתקדמו עוד יותר בבחירה. בסופו של דבר שערים שנפתחים באופן אופקי יהיו השערים הכי טובים למי שיש לו מרווח מספק לעשות זאת, כאשר לעתים השערים האנכיים, כמו למשל שערי הרמה או שערי גלילה, יותקנו מכורח המציאות. לעתים זו פשוט העדפה או עניין בטיחותי הרי שער שלא פולש לתחום המדרכה או הכביש יהיו שערים הרבה יותר קלים להתקנה כאשר שערים אלו לא מטרידים איש ולכן תקרית בטיחות איתם תהיה נדירה מאוד.

שערי פתיחה עם פתיחה אופקית

אם אתם רוצים לבחור שער כניסה מרשים וחזק שמצד אחד נותן לכם פרטיות אך מצד שני לא חוסם את כל חזית הבית או העסק, אתם יכולים לבחור את אחד משערי הכניסה עם מנגנון הפתיחה האופקי. למשל, שער נגרר או שער קונזולי, שער כנף עם כנף אחת או שתיים וכן הלאה. שערים אלו יכולים להיפתח באופן די שקט ומהיר, כאשר אין צורך לפנות מקום במיוחד כדי שהשער יוכל להיפתח וזה יתרון גדול מאוד, מלבד שער כנף שלעתים דורש מטר אחד בודד, שלרוב ניתן לספק אותו אם זו הייתה הבחירה. בדרך כלל הבחירה הזו תהיה עניין של תקציב, עיצוב ונוחות.

רק נשאר לבחור את סוג החומר

כמו שכבר ניתן להבין, שערי כניסה בכל מקרה יכולים לשפר את איכות חייכם אך עוד לפני שאתם בטוחים שהם רק ישפרו את החיים שלכם בלי להוסיף לכם כמה כאבי ראש, חשוב שתזכרו שהשער חייב להיות עמיד. בין אם בחרתם שער חשמלי ובין אם בחרתם שער ידני אתם חייבים לבחור אותו מחומרים עמידים, כאלו שיחזיקו מעמד לזמן רב ולא ידרשו מכם תחזוקה מיוחדת. למשל, שער אלומיניום ידוע כאחד השערים הכי טובים שיש אם לא הטוב ביותר, כאשר גם שערים מפח מגולוון או אלומיניום בשילוב עם עץ יכולים להיות פנטסטיים בעיצוב שלהם.


אבי שערים אוטומטיים יעזרו לכם בבחירת השער המתאים ביותר בשבילכם
להצעת מחיר השאירו פרטים כאן או התקשרו
072-3311501