שערים אוטומטיים - הגנה על הבית

 
 
אם נמאס לך מהפולשים הלא רצויים לביתך למרות שער הגינה?
מחפש שער שישלב גם בטיחות וגם יופי כאחד?
צוות היועצים שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת השער האוטומטי המתאים ביותר לצורכיכם ולספק לכם את כל הטיפים הדרושים!

 
שער פשפש כנף וחצי מקט 110שער פשפש כנף וחצי מקט 110
שערים אוטומטיים נגררים עם פשפש תלוי מקט 109שערים אוטומטיים נגררים עם פשפש תלוי מקט 109
שערים אוטומטיים דו כנפיים עם פשפש מקט - 103שערים אוטומטיים דו כנפיים עם פשפש מקט - 103
שער אוטומטי דו כנפי מקט 104שער אוטומטי דו כנפי מקט 104
 

שערים אוטומטיים למגוון מטרות

 
חברתנו מתמחה בייצור ובשיווק של שערים אוטומטיים מסוגים שונים המתאימים עבור צרכיו השונים של הלקוח:
 
כל אחד מיוצר בהתאמה אישית על פי המידות הדרושות, בדגש על שימוש בחומרים איכותיים ועמידים במיוחד.

שערים אלו מוצבים היום במגוון רחב של מקומות, אולם כולם בעלי מטרה עיקרית אחת: הגנה. מדובר כאלו היכולים להיפתח אך ורק על ידי אנשים מורשים, וכך הם מונעים כניסה של גורמים זרים שאינם אמורים להימצא בשטח המוגן. הדבר אמור לגבי כל הסוגים, ולכן למרות השונות במראה שלהם ובגודל שלהם, הם בהחלט משמשים לצורך אותה מטרה.

 

שערים בכניסה ליישובים

 
המקומות החשובים ביותר בהם מותקנים שערים חשמליים הם כניסות ליישובים. מדובר בדרך כלל באלו הנגררים או במרחפים, הנפתחים הצידה ומאפשרים אך ורק לרכבים מורשים להיכנס ליישוב. ההפעלה מתבצעת באמצעות שלט רחוק או טלפון נייד, ורק מי שבידו הקוד המתאים לפתיחת השער מורשה להיכנס. בצורה כזו כאשר מגיעים אורחים לביקור, עליהם ליצור קשר עם המארחים שלהם המתגוררים ביישוב, ורק הם יכולים לפתוח להם.
לאחר שהם מבצעים זיהוי מוחלט שלהם. כך תושבי היישוב מוגנים גם מחדירה של גורמים עוינים כגון מחבלים, פורצים וונדליסטים, וגם זוכים לרמת פרטיות גבוהה שהיא המפתח לאיכות חיים.

 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

שערים אוטומטיים בכניסה לחניונים

 
בכניסה לחניונים של משרדים ממשלתיים ומוסדות פרטיים שלא מאפשרים כניסה של כל אדם מן השורה, מוצבים שערים נגררים או מרחפים, ממש כמו אלה המוצבים בכניסות ליישובים. כך רק אותם אנשים המורשים לחנות במגרשי החניה של המוסדות האמורים יכולים להיכנס וישנה הגנה מוחלטת על הרכבים שלהם. בכניסות לחניונים ציבוריים מותקנים בדרך כלל מחסומי זרוע, הנפתחים רק לאחר שבעל הרכב לוקח כרטיס חניה מהמכשיר הצמוד אליהם. כך ישנה שליטה מוחלטת על הנכנסים והיוצאים מהחניון, ועל כך שכל מי שצריך לשלם עבור החניה לא יוכל לצאת אם לא שילם.

 

שערים בכניסות לבתים פרטיים

 
היום יותר ויותר אנשים שבבעלותם בית פרטי מתקינים בכניסה לבית שער חשמלי. זאת מכיוון שזה מאפשר מעבר לפרטיות שהיא מצרך נדיר ודרוש, גם הגנה מצוינת על דיירי הבית ועל הרכוש הנמצא בו מפני פורצים ופושעים אחרים. אך הינו מאפשר כניסה באמצעות קוד ולכן רק מי שיודע את הקוד יכול להיכנס. כל שאר האנשים צריכים לצלצל בפעמון האינטרקום ולהמתין לפתיחה מבפנים. כמובן, שדיירי הבית יפתחו אך ורק לאנשים מוכרים, וכך יהיו מוגנים מפני אנשים זרים.

 

שערים אוטומטיים בכניסה לחניות פרטיות

 
אנשים רבים שבבעלותם חניה פרטית מתקינים בכניסה אליה שערים אוטומטיים, גם על מנת להבטיח לעצמם מקום חניה שלמרות שכתוב באותיות קידוש לבנה יהיו תמיד אנשים שיחליטו שמותר להם לחנות בו, וגם על מנת להגן ככל שניתן על רכבם מפני פריצות ומפני השחתה. הללו יכולים להיות נגללים כלפי מעלה או כנף הנפתחים החוצה ומאפשרים למכונית להיכנס.