שערים חשמליים לחניה

 
אין ספק שאחת הבעיות היותר קשות באזורים עירוניים צפופים עם דגש על המרכז היא מציאת חניה בטווח זמן סביר. כדי לעשות זאת אנשים מוכנים לעשות הרבה, כולל לחנות בחניות פרטיות, במיוחד אם הם זקוקים לחניה לזמן קצר. עדיין, מבחינת בעלי החניה, הדבר הוא כמובן לא מקובל ואין תחושה מרגיזה מלהגיע הביתה ולגלות שמישהו חונה לכם בחניה. הפתרון הוא שערים לחניה שלא יאפשרו בכלל כניסה לאדם שאינו בעל החניה.

   
  עם חברת אבי שערים אוטומטיים תוכלו ליהנות משערים חשמליים לחניה
  שיבטיחו לכם כניסה חלקה ומהירה לחניה פנויה בכל שעה ביממה.

  לפרטים והצעת מחיר התקשרו או צרו קשר דרך האתר
   

   

  שער ידני לחניה - אפשרות מסורבלת במיוחד

   
  אחת האפשרויות לשמור על החניה שלכם היא באמצעות שערים לחניה שהם ידניים. אולי זו אופציה זולה יותר אך ללא ספק גם אופציה מסורבלת מאוד שמחייבת אתכם לצאת מן האוטו, לפתוח את השער, להכניס את האוטו לחניה ואז לסגור את השער.
  אם עושים פעולה כזו לעיתים רחוקות אז אפשר אולי להתמודד איתה, אך אם זוהי פעולה על בסיס יומיומי ולעיתים גם מספר פעמים ביום הדבר הופך למטרד של ממש. לכן האופציה הטובה ביותר היא שערים חשמליים לחניה.
   

  שער חשמלי לחניה - כל היתרונות

   
  לשער חשמלי ישנם יתרונות רבים על פני שער ידני. שער חשמלי נותן לכם להיכנס לחניה שלכם כמו מלכים, לחיצת כפתור או קוד שאתם מקישים והשער נפתח לקראתכם. אין דרך נוחה ונעימה מזו לכניסה לחניה שלכם. בנוסף, שער חשמלי הוא גורם מרתיע. גם אם אינו מהווה שער כניסה לבית, עדיין, הימצאותו של שער חשמלי לחניה שהוא רחב ידיים ומסיבי מרתיע פורצים מלהיכנס ולנסות לפרוץ. שערים חשמליים לחניה יכולים להיות בעלי מראה אסתטי ולהוסיף לבית מראה ייחודי ויוקרה. כעת כל מה שנותר הוא להחליט איזה שער מתאים לכם ולתנאי השטח.

   
  שערים חשמליים לחניה
   

  סוגים של שערים חשמליים

   
  שערים חשמליים לחניה נבדלים זה מזה במראה, בגודל וכמובן במנגנון ההפעלה ובצורת הפתיחה שלהם. כשבודקים את צורת הפתיחה, ישנם כמה סוגי שערים:

  • שער הרמה: שער כזה מורם במספר אפשרויות. אחת מהן היא הרמתו במקביל לתקרה. דרך אחרת היא הרמתו כתריס חשמלי שנגלל כלפי מעלה או שער העולה כיחידה אחת. שער כזה נוח מאוד כשהמקום המוקצה לכניסה הוא צר. שער כזה יתפוס בפתיחתו מקום מינימלי (בניגוד לשער הזזה למשל), הוא קל לתפעול ולתחזוקה וגם ניתן להחליט עד איזה גובה מעוניינים להרים אותו. עם זאת, שער כזה הוא לרוב בעיצוב אחיד ולא ניתן לעצב בו עיצובים מיוחדים.

  • שער כנף: שער כנף נפתח כמו דלת על ציר. הפתיחה יכולה להיות של שתי כנפיים לצדדים, כשניתן שהפתיחה תהיה לשני הכיוונים. ניתן גם שתהיה כנף אחת שנפתחת. שער כזה מתאים למקום צר יחסית בו לא ניתן להתקין שער עם פתיחה צידית אך עם זאת יש לקחת בחשבון שגם הכנפיים דורשות מקום בפתיחתן ויש להותיר מקום ריק גדול מספיק שיאפשר את פתיחתן בבטחה. בניגוד לשער הרמה ניתן בשער כזה ליצור עיצובים ולשלב חומרים שונים כמו זכוכית ואף עץ. ניתן להתקין שער כזה מברזל, אלומיניום או פלדה.

  • שער הזזה: שער עם הזזה צידית יכול להיות בעל שני מנגנונים: שער הנע על מסילה או שער מרחף. ההזזה יכולה להיות לכיוון אחד או כמו בשער בעל שתי כנפיים, שהתזוזה תהיה של חלק אחד שמאלה ושל האחר ימינה. יש גם אפשרות לשער נגרר הנפתח כמו אקורדיון. גם שער הנע על מסילה וגם שער מרחף זקוקים למנוע חזק. שער מרחף טוב לאזור בו תנאי הקרקע משובשים ותהיה הפרעה לתנועת השער על מסילה.

   

  שערים חשמליים לחניה - רק למקצוענים

   
  כפי שניתן להבין, שער חשמלי אינו משחק והוא דורש תכנון מדויק וקפדני וגם ביצוע יסודי ומקצועי. אנו באבי שערים אוטומטיים בעלי ניסיון רב בתחום, ומשקיעים בכל חלק של העבודה: תכנון, ביצוע וגם תחזוקה ואחריות להמשך.

   

  נשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו המרוצים.
  לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם שער חשמלי לחניה איכותי ומעוצב!