שערים מברזל

 
 
אנו מספקים שערים איכותיים מברזל, שערים מעוצבים עם מנגנון אבטחה,בהתאמה לחזית הבית שלך ובליווי ייעוץ אישי.
 

שערים מברזל במבחר עיצובים - הביטחון עלינו היופי שלכם

 
צור קשר - ותן לנו לדאוג לבטיחות שלך!
 
  • מגוון שערים בגדלים סוגים ועיצובים שונים
  • חומרים איכותיים ביותר
  • עיצוב על פי דרישת הלקוח
  • שירות מקצועי, אישי ואדיב לכל לקוח
  • מוצרים איכותיים באחריות מלאה
 
שערים מברזל
שער מברזל
שער חשמלי מברזל
שערים חשמליים מברזל
שער אוטומטי מברזל
שערים אוטומטיים מברזל
 
 
חייג אלינו חינם!
 
 
 
צור קשר - שער חשמלי
 
 
 
 

שערי ברזל - למגוון מטרות ושימושים

 
 
שער ברזל - כנף מעוצב בנפחות, לפי בחירה מק"ט 101
 
 
 
מה זה נותן לנו?
 
אין ספק, כי כשמדובר בביטחון האישי שלנו, אין כמו שערים המיוצרים על ידי חברה מקצועית העובדת עם החומרים החזקים ביותר והאיכותיים ביותר, ישנם כאלו היכולים להוות חומת ביטחון של ממש, ולהרתיע גורמים לא רצויים מלהיכנס למקום. מסיבה זו הינם מותקנים בכניסות ליישובים רבים, המעוניינים להגביר את הביטחון האישי של תושביהם.
התקנת שערים המופעלים באמצעות שלט או באמצעות טלפון נייד, מאפשרת כניסה אך ורק למורשים, היינו – אך ורק לתושבי האזור אשר ברשותם קוד ההפעלה של השער.אלו המותקנים בכניסות ליישובים יכולים להיות מסוגים שונים, כאשר הנפוצים ביותר הם הנגררים –ואלו הנעים על גבי מסילה או על גבי קונזולה, בקו ישר.
 
 
 
 

שערים מברזל לבתים פרטיים

 
 
אם בעבר נהוג היה להציב שערים מברזל רק בכניסה לחצרות בתים על מנת לתחום את הכניסה לבית וליצור מתחם פרטי,הרי שהיום אנשים רבים בוחרים להציב בכניסה לחצר אחרים שאמנם גם הם עשויים מברזל או ממתכות חזקות אחרות, אולם היום מדובר באלו האוטומטיים שניתן לפתוח מתוך הבית פנימה לאחר זיהוי מוחלט של הבאים.
 

 
התקנת שערים לבית פרטי ובחצרות מאפשרת לנו להימצא בתוך הבית בביטחון מלא, משום שהפעלתו מבחוץ דורשת קוד הפעלה השמור רק עם המורשים להיכנס.כאשר אדם מגיע לבקר הוא מצלצל בפעמון, המפעיל את הטלפון הביתי. מענה לטלפון מאפשר לזהות באופן ודאי את העומדים בפתחו, וכך לאפשר כניסה רק לאנשים מוכרים.
 
 
 
 
חשוב לומר, שלמרות שבעבר אלו החשמליים היו ברובם כבדים וחסרי חן, שלא הוסיפו יופי למראה החיצוני של הבית,הרי שהיום ניתן להשיג גם חשמליים וגם מעוצבים בעיצובים מרשימים במיוחד, המוסיפים נופך יוקרתי לכל בית שבחצרו הם מותקנים.
 

בכניסה לחניות

 
 
שער ברזל נגרר (כיסוי פלכר) מק"ט 102
 
 
 
אחד הדברים היותר מכעיסים הוא שאדם אחר מחליט לחנות את רכבו בחניה הפרטית שלנו.

על מנת שלא לאפשר לדברים שכאלה לקרות, ניתן להתקין שערים חשמליים בכניסה לחניה הפרטית, וכך רק מי שברשותו שלט יכול להפעילו ולהכניס את הרכב לחניה
 
 
 
 

בכניסה לחניונים

 
 
שער כניסה לחניון
 
 
 
בכניסה לחניונים מוצבים בדרך כלל מחסומי זרוע – אותם מחסומים המופעלים באמצעות שלט או באמצעות כרטיס חניה אותו לוקחים הנכנסים לחניון מהמכשיר המוצב בכניסה.

שערים אלה נועדו לאפשר לבעלי החניונים שליטה מלאה על הנכנסים לחניה, הן מבחינה ביטחונית והן מבחינת הסדרת תשלום, במידת הצורך.
 
 
 
 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת עבודה – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.