072-3311501

אביזרים נלווים לשערים

שער חשמלי הינו פתרון מעולה למקומות שיש צורך בהגנתם מפני כניסת אנשים שאינם מורשים או של גורמים עוינים. עם זאת, חשוב לזכור כי הגנה מלאה אינה נגמרת רק בהזמנה והתקנה. שער חשמלי הינו הרבה מעבר לכך, גם אם כבר יש לכם שער בכניסה, אך במיוחד אם אתם עדיין בשלב ההתלבטות לקראת הזמנת שער, כדאי מאוד להכיר את כל האביזרים הנלווים.

מערכות פתיחה טלפוניות

ניתן לחבר כל שער חשמלי למערכת פתיחה טלפונית כדי שאנשים המורשים יוכלו לפתוח אותו בקלות. לשם כך, יש צורך בהתקנת בקר מיוחד שיאפשר לפתוח את השער על פי מידע שמקבל מאתרים מרוחקים. הבקר פועל על בסיס כרטיס SIM שגורם לפתיחת השער בעת חיוג למספר שלו. לשם כך, כמובן שיש צורך בהזנת מספרי הטלפון של מורשיי הכניסה, בכדי שהמערכת תזהה אותם.

מנועים לשערים חשמליים

שערים חשמליים פועלים באמצעות מנוע המותאם לגודל השער. כך למשל, מנוע קטן מידי שמותקן על שער גדול ישחק וייהרס מהר, יגרום לתקלות רבות או שלא יצליח להפעיל את השער כלל. לעומת זאת, מנוע גדול מידי עבור שער קטן יגרום לבזבוז אנרגיה מיותר. חשוב לציין יש להגן על מנוע לשער חשמלי מפני חדירה של מים שעלולים להרוס אותו, ומכיוון שהוא מוצב בחוץ וחשוף לגשם, יש לכסותו באמצעות מכסה פלסטיק מותאם.

שלטים

במרבית השערים החשמליים אם לא בכולם משתמשים בשלט לפתיחתם. גם בשערים שניתן לפתוח באמצעות מערכת פתיחה טלפונית, קיימת האפשרות לפתיחה על ידי שלט. מה גם, שלעיתים בשערים בעלי מערכות פתיחה טלפוניות, מספרי הטלפון אינם מעודכנים, ויש צורך שתהיה אלטרנטיבה לאופן לפתיחת השער.

מנורות מהבהבות

בשערים אוטומטיים חשוב מאוד להתקין גם מנורות מהבהבות. אין זה אומר שהנורה תהבהב כל הזמן ותסנוור את מי שעובר במקום, אלא היא מיועדת בשביל לשמור על הבטיחות של העוברים והשבים בעת פתיחת השער. כאשר השער נפתח, מתחילה הנורה להבהב וכך היא מסמנת לאנשים כי רכב עומד להגיע. הנורה תהבהב בדרך כלל החל מ- 2 שניות לפני פתיחת השער וכן במהלך הפתיחה.

עיניים פוטו

מדובר במערכת בסיסית אשר חובה להתקין בכל מחסום ושער. מערכת זו כוללת שתי עיניות המותקנות משני צדי השער, בוחנות האם השטח פנוי לפני הרמתו או הורדתו, ועוצרות אותו במידה וישנה חסימה שהיא. מערכת זו נועדה לשמור על בטיחות אלו הנמצאים בקרבת השער, וכן על שלמות השער עצמו.

פסי שיניים

אביזר משלים נוסף שקיים בשערים חשמליים הם פסי השיניים. פסי שיניים משמשים כמסילות הנעה לשער, באמצעותם יכול המנוע להזיז את השער בעת הצורך. מדובר באביזר שיועד לשער הזזה שפתיחתו נעשית על-ידי גרירתו אל אחד מצדי הפתח ואינה מתבצעת לגובה.

עינית לשער חשמלי

עינית לשער הינו אביזר שכדאי להתקין בתריסי גלילה ובכל שער שמוצב בפתח חניה. מטרת עינית זו היא זיהוי חפצים או עצמים שחוסמים את השער, ולכן דומה לפעילותן של עיניים פוטו אלקטריות. בפועל, כאשר העינית מזהה עצם כלשהו שחוצה את קרן האינפרה האדומה, היא עוצרת את פעולת המנוע באופן מידי.

כרטיס פיקוד לשער – למה צריך את זה?

בכל שער יש כרטיס פיקוד שאחראי להפעלה תקינה שלו, וכל תקלה הכי קטנה בכרטיס הפיקוד עלולה לגרום לתגובה לא תקינה של השער לפקודות שונות או להשבתתו המוחלטת. במילים אחרות, כרטיס הפיקוד הוא השולט על פעילות השער, כדוגמת הורדתו והרמתו, עצירתו המוחלטת, הורדת מהירות הפעולה, והפעלת השער בהתאם לפקודות השלט.

אבי שערים אוטומטיים
משווקים אביזרים נלווים לשערים חשמליים אוטומטיים תוצרת החברות המובילות בתחום בעולם.
החברה משווקת את מוצריה, הן לאנשי מקצוע והן ללקוחות פרטיים.

VIDUE ELETTRONICA
nice
CASALI
LiftMaster
SEA
FAAC
PROTECO
BET
GeNius
novotecnica
Marantec
STAGNOLI
Beninca

תפריט נגישות