072-3311501

גדרות - שילוב של הגנה ויופי

בטיחות המשפחה שלך חשובה שלך?
מעוניין לשים סוף לפריצות, ולחדירה לרשותך?
מחפש גדר בטיחות איכותית בהתאמה לעיצוב חזית ביתך?
אבי שערים אוטומטיים מתמחה בבנייה ובהתקנה של גדרות פלדה ושל אלומיניום, המהוות גם פתרון המסייע בהרתעת פורצים וגם פתרון דקורטיבי לכל חצר בה הן מותקנות.
נשמח לעמוד לשירותכם ולייצר עבורכם את הגדר המתאימה ביותר לצורכיכם ולהעדפותיכם, בהתחייבות למקצועות, אמינות ואחריות.

צור קשר עוד היום – ותן לנו לדאוג לבטיחות שלך!

כמו סורגים, או שערים חשמליים, גם גדרות שאנחנו מציבים בחצר ביתנו נועדו כדי לשמור על הבטיחות שלנו, אולם יש להן תפקידים נוספים.
אלו יכולות לשמש כפריט המוסיף הרבה מאוד לעיצוב הכללי של הגינה, הן יכולות להוות מחסום בפני זרים שאיננו מעוניינים בכניסתם והן יכולות גם פשוט להצהיר על העובדה, שזה גבול השטח הפרטי שלנו ולסייע לנו בשמירה על פרטיות.
לכן, כאשר מעוניינים בהתקנת גדרות בחצר, חשוב מאוד להחליט קודם כל מהי המטרה העיקרית של הגדר – האם מדובר בגדר שמטרתה להיות עיצובית וייצוגית, או בגדר שמטרתה להוות מחסום בפני זרים?
זאת מכיוון שהחלטה זו תשפיע מאוד על עיצוב הגדר ועל החומרים שמהם היא תיבנה.
לאחר בהצבת המטרה העיקרית, בידקו שוב האם אכן גדרות זה הפיתרון, או אולי דווקא אחד מהמוצרים הבאים:
שערים לבית
מחסומים חשמליים
דלתות מתרוממות

גדרות מעוצבים
גדרות איכותיים

כיום יש מבחר רחב של גדרות

עץ – היופי שבטבע

גדרות עץ בדרך כלל נבנות על מנת להוסיף נופך מרשים ומיוחד לעיצוב הכללי של הגינה. בעץ, שהוא חלק מהטבע, יש יופי פשוט ונעים, הגורם לגדר להשתלב בנוף הכללי של הגינה ולהיות חלק בלתי נפרד ממנו. אם אתם מעוניינים להוסיף עיצוב לחצר שלכם וכמובן גם לתחום את השטח הפרטי שלכם, גדרות עץ הן הפתרון המושלם בשבילכן, אך חשוב לדעת, שהן לא בהכרח יהוו מחסום בפני פורצים. בנסוך חשוב לדעת, שאלו זקוקות לתחזוקה מתמדת על מנת שהעץ יישאר חזק, עמיד ונטול מזיקים.

קש – פשוט פשוט

גדרות קש הקיימות היום בכל חנות "עשה זאת בעצמך" יכולות להוות פתרון טוב לגידור חצרות שאינן "סובלות" מרוחות חזקות בימות החורף. זאת משום שגם אם מצמידים אותן לגדר קיימת באמצעות האזיקונים העבים והחזקים ביותר, סביר להניח שרוח חזקה אחת תגרום לה להיעקר ממקומה. למרות זאת אלה בהחלט מהוות פתרון נאה למי שחשוב לו החיבור של הגדר עם הטבע, ושאינו זקוק לגדר חזקה ומאסיבית במיוחד.

אבן – חוזק ויציבות

מי שמעוניין שהגדר שלו תהווה גורם הרתעה /או ושתהיה הפרדה מוחלטת בינו לבין שכניו, כדאי שיקים גדר אבן מסביב לחצר. גדרות אבן הן יפות וייחודיות, ובהחלט מהוות גורם מבודד ומרתיע כאחד. חשוב לציין כי גדרות אלה הינן יקרות מאוד בדרך כלל, אולם בזכות עמידותה של האבן לאורך זמן מדובר בהשקעה משתלמת מאוד.

פלדה ואלומיניום – יופי חזק במיוחד

מי שמבקש לשלב בגדר גם את גורם ההרתעה וגם את הפן הדקורטיבי, מומלץ מאוד שיתקין בחצרו גדר פלדה או אלומיניום. זאת משום שהן גם חזקות וגם יפות, כאשר ניתן לעצב אותן בהתאמה אישית לטעמו של הלקוח. חשוב לתחזק גדרות שכאלה, וחשוב להקפיד על כך שהן תהיינה מצופות בחומר מיוחד שימנע התפשטות של קורוזיה ושל חלודה, ישנם מקרים מסויימים שיש עדיפות להתקנת מחסומים על פני זה, על כן תחילה תתיעצו ורק לאחר מכן הזמינו את המוצר המבוקש.

תפריט נגישות