072-3311501

דלתות חניה - פתרון אידיאלי לחניה שמורה בית פרטי

יכול להיות שגם לכם נמאס לפתוח את שער החניה באופן ידני ואולי בכלל אין לכם אחד כזה. דלת חניה יכולה להיות אחד הפתרונות הכי טובים לבית פרטי ויש לה מגוון רחב של יתרונות שאתם לכל הפחות צריכים להכיר. אחרי שתכירו אותם הבחירה פתאום תיראה לכם פשוטה מתמיד.

מהי דלת חניה?

דלתות חניה הן אחד הסוגים המובילים והנפוצים ביותר של שערים אוטומטיים.
אמנם הם נקראים דלתות אך למעשה מדובר בשער גדול ולמרות שהוא גדול מאוד הוא אלגנטי מאוד בעיצוב שלו. דלת חניה יכולה להיות בכל מיני גוונים ובכל מיני צבעים והיא קלה מאוד להתקנה. בניגוד לשערים חשמליים לגינה, מדובר בשער שיכול להיות מותקן גם במקום מקורה. דלת החניה למעשה יורדת ועולה ואינה זזה בצורה אופקית מה שמסביר מדוע היא מתאימה לכל מקום ופשוטה מאוד להתקנה.
לדלת החניה יש יתרונות רבים שנובעים גם מצורת הפתיחה שלה וגם מהמבנה הדק שלה וזה הזמן להסביר אותם.

קופון שער כניסה

שער חניה שמתאים לכל מקום

לדלתות חניה יש יתרונות רבים אך תחילה צריך להסביר מה כל כך מיוחד בהן שהופך אותן לנפוצות כל כך ובראש ובראשונה יש לציין את אפשרות ההתקנה שלהן. דלת ההרמה יכולה למעשה להיות מותקנת בכל מקום וזה היתרון הגדול שלה.
יש שערים חשמליים לחניה יפהפיים ושימושיים מאוד אך לא כל אחד יוכל להתקין אותם.
למשל, שער גרירה יכול להיות נוח מאוד לשימוש אך יש צורך במקום כדי שאליו הוא יוכל להיפתח, מה שלא צריך בדלת הרמה שזזה אל התחום האווירה שלה ולא תופסת מקום נוסף.
יש דלתות הרמה ויש דלתות נגללות ולמעשה אפשר לבחור כל מה שרוצים לפי הנוחות.

דלתות חניה מעוצבות לבית

עוד אחד מהיתרונות החשובים של דלתות חניה הוא העיצוב שלהן. בניגוד לשערים חשמליים אחרים שלא תמיד כל כך מסתדרים עם העיצוב, דלתות החניה יכולות להשתלב בצורה נהדרת. לא רק שהן מתאימות לחניות פרטיות מקורות ומשתלבות נהדר בבטון, הן יכולות להשתלב בצורה פנטסטית בכל קיר ובכל חיפוי.
אם יש לכם כניסה עשויה מעץ תוכלו לבחור דלת הרמה שיכולה להיות עשויה מעץ באותו הסגנון כאשר אפשר לבחור גם דלתות מפלסטיק או מאלומיניום. לכולנו חשוב העיצוב בחזית הבית וזה בדיוק מה שדלת החנייה מסדרת.

דלתות חניה

התקנה פשוטה והגנה מלאה

במקום להשאיר את החניה פתוחה לרווחה ולקחת סיכון שמישהו יחליט לנגוע ברכב אפשר פשוט להסתיר אותו עם דלת החנייה. אין לכם שום תירוצים לא להתקין אותה שכן דלת חניה קלה מאוד להתקנה והיא בסך הכל דורשת התקנה של המסילה והתאמה לגודל. ההתקנה תהיה נכס לשנים רבות ורק נשאר לכם לבחור את העיצוב המתאים.

הדלתות הכי טובות מחכות לכם

דלת חניה יכולה להיות אחד הפתרונות הכי טובים לבית שלכם וכמו שכבר הבנתם, היא יכולה להתאים לכל בית.
זה לא משנה איך החנייה שלכם נראית, זה לא משנה מהיכן הכניסה, אנו באבי שערים אוטומטיים נוכל לסדר לכם את הדלת הכי טובה שיש. דלת חנייה מתרוממת, דלת גלילה ובכלל כל סוגי השערים החשמליים שלנו יסדרו לכם את הנוחות הרמה הכי גבוהה שיש.
זה הזמן להתקדם באיכות החיים שלכם ולשפר את עיצוב הבית ולעשות את הבחירה כנכונה, כאשר דלת חניה היא למעשה בחירה מעולה לשנים ארוכות. עם דלתות חניה שלנו באבי שערים אוטומטיים ההתקנה פשוטה ביותר!

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
כשאתם בוחרים באבי שערים אוטומטיים
אתם למעשה נכנסים למשפחה חמה ואוהבת שתמיד תהיה שם לצדכם!
אנו כאן כדי לשמוע מכם!

תפריט נגישות