072-3311501

מחסום זרוע

אנו פוגשים אותו בכל יום ויום והוא אחד משערי החנייה המוכרים ביותר. זהו מחסום זרוע ששומר על בקרת כניסה מהירה ויעילה במיוחד בחניונים רבים בכל מקום, מהמגזר הפרטי ועד המגזר התעשייתי והציבורי. אנו באבי שערים אוטומטיים כאן כדי להסביר לכם למה הוא אחד השערים הנפוצים ביותר.

כיצד בנוי מחסום זרוע?

מחסום זרוע הוא אחד מהשערים הכי בסיסיים שיש אך זוהי בדיוק גדולתו. לא מדובר על שער חנייה גדול כמו שער נגרר או שער הרמה, אלא בסך הכול בזרוע מתכתית חזקה ויציבה שיכולה לחסוך את המעבר לרכבים. בעצם, לא צריך יותר מזה בחלק ניכר ממקומות החנייה ואפילו במקומות בעלי סיווג גבוה יחסית, מחסום הזרוע יכול להיות פתרון מעולה בשילוב עם כוחות אבטחה. המחסום בדרך כלל עולה מעלה ומטה אך יש גם קורה קונזולית שמזכירה אותו במראה וזזה הצידה. מה היתרונות שלו?

היתרונות החשובים של מחסום הזרוע

  • מחסום זרוע יכול להתאים לכל עיצוב. הוא יכול להתאים לבית פרטי, הוא יכול להתאים לבית משותף, הוא יכול להתאים לחניונים שונים החל מחניונים ברחבי העיר ועד חניונים של מפעלים, מוסדות ציבור, משרדים ממשלתיים ובנייני משרדים ועוד רבים אחרים. בגלל שמדובר בסך הכול בקורה אחת, המקום נשאר פתוח ומאוורר והשילוב עדין במיוחד.
  • מחסום זרוע מאפשר כניסה ויציאה מהירים במיוחד. זהו שער החנייה המהיר ביותר שיש והוא יכול להיפתח תוך פחות משנייה אחת. בקרת הכניסה והיציאה הרבה יותר נוחה בהשוואה לשער נגרר שלוקח לו יותר מ-20 שניות להיפתח.
  • עוד יתרון חשוב של מחסום הזרוע הוא שהוא לא צריך מקום גדול. בניגוד לשער נגרר או שער הרמה שצריכים מקום רב להיפתח לצדדים או לחלק העליון, מחסום זרוע נפתח בחלל די קטן ומאפשר כניסה של כל סוגי הרכבים כולל משאיות גדולות ואוטובוסים.
  • מחסום זרוע פשוט מאוד להתקנה והוא פועל בצורה שקטה במיוחד. הוא יכול להתחבר גם למערכות נוספות כמו כניסה עם צ'יפ, פתיחה בשיחת טלפון וכמובן לפי לוחית זיהוי

אנו באבי שערים אוטומטיים כאן תמיד לשירותכם להתקנה של מגוון מחסומי חניה
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

מחסום זרוע - טכניון חיפה מקט 206
מחסום זרוע - טכניון חיפה מקט 206
מחסום זרוע כניסה למתחם מגורים מקט 205
מחסום זרוע כניסה למתחם מגורים מקט 205
מחסום זרוע כניסה מקט 204
מחסום זרוע כניסה מקט 204
מחסום זרוע מקט 203
מחסום זרוע מקט 203

תפריט נגישות