072-3311501

מנועים לשער חשמלי – איך מתאימים את המנוע לשער

מאת אבי שערים אוטומטיים

מנועים לשערים חשמליים

החלק החשוב ביותר בשער החשמלי

כאשר בוחרים שער חשמלי קל מאוד לבחור את השער לפי העיצוב שלו, הסגנון שלו ושאר פרמטרים שאין עוררין שהם חשובים. עם זאת יש בחירה אחת שדווקא חלק ניכר מהישראלים לא מבצעים בצורה נבונה וזו בחירת המנוע של השער החשמלי.

לבחור מנוע מספיק חזק לגודל השער

מנועים לשער חשמלי צריכים להיות אמינים, עמידים ונוחים לשימוש ולתיקון וגם לא כל כך יקרים כך שברגע שתרצו להחליף אותם, או יותר נכון תצטרכו, לא תצפו לקנס גבוה מידי. עם זאת, הם חייבים קודם כל להיבחר על ידי סיווג הכוח הנחוץ להזזת השער שלכם. יש שערים חשמליים שאינם כבדים בכלל, כמו למשל קורה קונזולית או מחסום שזרוע, שאי אפשר להשוות את הכוח שדרוש כדי להזיז אותם לכוח שיש לספק כדי לגרור שער נגרר גדול.
בסופו של דבר הכוח שמספק המנוע, כוח הדחיפה שלו, הוא הפרמטר שיגביל אתכם בבחירה כי יהיה ערך מינימלי מסוים שממנו תצטרכו לבחור.

סגנון הפתיחה ומיקום ההתקנה של המנוע

סגנון הפתיחה של השער משמעותי מאוד לבחירת המנוע ולא רק בגלל הכוח שדרוש כדי להזיז אותו אלא גם כדי להתקין את המנוע במקום הנכון. יש מנועים שיכולים להיות מותקנים על הקיר, בקיבוע בטוח ומקצועי, ויש מנועים שיכולים להיות על הרצפה בלבד.
סגנון הפתיחה וכיוון הפתיחה משמעותי מאוד, כך למשל יש הבדל עצום בין מנוע שאמור למשוך את הקורה במחסום הזרוע למעלה מאשר שער גרירה שאמנם נפתח בצורה איטית יותר אך הכוח שמושקע גבוה הרבה יותר.
סגנון הפתיחה הוא אחד מהדברים המשמעותיים ביותר ולכן ההחלטה צריכה להיות מקצועית.

מנוע עמיד לשנים רבות של שימוש אמין

כדי לבצע בחירה מוצלחת של המנוע לשער החשמלי שלכם אתם חייבים לטווח הארוך. נכון ששער חשמלי זו אינה הוצאה פשוטה והיא יכולה להגיע למחיר של 10 אלף שקלים ומעלה, אך בכל זאת אם כבר השקעתם כדאי להשקיע עד הסוף. כדאי לקנות את המנוע לשער החשמלי הכי טוב שיש כאשר יש מנועים שאמנם עולים מעט אך בפועל מתקלקלים הרבה, מה שגם יעצור לכם את השגרה וכמובן יסדר לכם לא מעט עצבים, גם המנוע לא יהיה שקט ויעצבן אתכם עוד יותר וגם הוא לא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות. במקום זה עדיף לקנות מנוע אחד טוב, פעם אחת, וזהו.

איך נבצע את ההתאמה באופן מקצועי?

עד כה דיברנו על פרמטרים רבים שאמורים לעזור לכם לבחור מנועים לשער חשמלי. עם זאת, את ההחלטה בכל מקרה לא תוכלו לקבל לבד ולמרות שאתם הלקוחות והמשקל של הבחירה שלכם הוא החשוב ביותר בהחלטה, עדיין יש להיעזר בחברה מקצועית שתעזור לכם.
החברה שמתקינה את השער תוכל להמליץ לכם על כמה מהשערים הטובים ביותר שיש לה ולכן מראש אתם חייבים לבחור בחברה איכותית ואמינה, כזו שיש לה ניסיון והמלצות מלקוחות רבים. כאשר השירות יהיה אישי וללא אינטרס נוסף אתם יכולים לסמוך עליה לחלוטין בבחירה כך שהיא תמליץ לכם על המנוע הכי טוב שיש עבורכם.

אבי שערים אוטומטיים - מקום ראשון בביטחון

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מביטחון מקסימלי ומשקט נפשי אידיאלי, פנו עוד היום לחברת אבי שערים אוטומטיים וקבלו ייעוץ מקצועי לבחירת המנוע החשמלי הטוב והמתאים ביותר עבורכם.

תפריט נגישות