072-3311501

עמוד חניה - מבחר גדול עמודי חניה שומר החניה הטוב ביותר

עמוד חניה משמש כמחסום שמירה על שטח חנייה – parking space, בנוסף הוא גם נותן הגנה לרכב מפני גניבה.
העמוד עשוי מפלדה יצוקה במעטפת של גומי קשיח. מדובר במתקן שמעוגן לקרקע בצורה חזקה ביותר ונמצא במצב מאוזן כל עוד לא נועלים אותו כלפי מעלה.

כאשר מעוניינים להפעיל את העמוד פשוט מרימים את המתקן ידנית או חשמלית והוא ננעל במקומו גובה העמוד אינו עולה על מטר והוא משמש כמחסום גם לרכבים גבוהים כגון משאיות, ג'יפים וכו'.

ישנה אפשרות נוספת של הזמנת עמוד חניה הנכנס אל תוך האדמה ירידה ועלייה בהפעלת שלט חניה – חשמלית.

אנו מייצרים מבחר של עמודי חניה

עמוד חניה חשמלי/הידראולי

עמוד חנייה חשמלי הידראולי – עמוד הנכנס ויוצא מתוך האדמה באמצעות שלט – גובה/אורך העמוד מגיע למטר + והוא מגיע אם אפשרות במגוון צורות וצבעים.

עמוד חניה ידני

עמוד חניה סטנדרטי ידני – עם או בלי כנפיים בהתאם למרווח הפנוי בחניה. עמודים אלו יכולים להיות בעלי מנגנוני נעילה מלאים ידניים (יש לנעול באמצעות מפתח גם בהרמה ובפתיחה) או חצי אוטומטיים (הרמה ונעילה ללא שימוש במפתח)

עמוד חניה לחניונים ציבוריים | חנייה פרטית | מחסום מדרכות

המחסומים השונים נועדו לשימוש במקומות שבהם קיימת מצוקת חניה או סבירות גבוהה לפריצה. למעשה, כל עמוד חניה שכזה מתאים גם לבעלי חנויות שמעוניינים לשמור את החניה לרכביהם לטובת פריקה, טעינה וחניה, כמו גם לבעלי רכבים לשעבר ששומרים את החניה לבני משפחתם או אף משכירים אותם לתקופות קצובות.
המחסומים היעילים הללו יכולים לעבור עיגון לכל סוג של פני שטח לרבות בטון, אבנים משולבות ואף אספלט. זהו יתרון אדיר לעומת פתרונות אבטחה אחרים.
שירותי מקצועי ואחריות לכל לקוח, מעוניינים להתקין מחסום חניה במתחם הפרטי שלכם?
חברת אבי שערים אוטומטיים תשמח להתאים עבורכם מחסום איכותי תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, החל משלב הייצור ועד ההתקנה הסופית.
נשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו המרוצים.

לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם מחסום לחניה איכותי ומעוצב!

תפריט נגישות