072-3311501

שאלות ותשובות

שערים שאלות ותשובות

תוהים כיצד תוכלו לבחור שערים לבית? ריכזנו שאלות ותשובות שאולי יסייעו לכם!

שערים לבית

באופן כללי (ובלי להתייחס לסוגי השערים בצורה מפורטת מדי, שכן קיימים המון), סוגי השערים מתחלקים בעיקר ע"פ מטרת השער, כלומר: כשער כניסה לחניה, שער דקורטיבי לכניסה לחצר או לבניין, שער שנועד למטרות ביטחון אישיות, שערים למגזר העסקי וכד'. לאחר שנבחרה מטרת השער, תוכלו לבחור את סגנון השער הרצוי ביתר קלות, שכן קיימים סוגי שערים שונים בגדלים שונים, בעיצובים ומחומרים שונים שיותאמו כמובן לצורך הלקוח.

שערים לבית הם מטבע הדברים לא עניין של מה בכך, שכן הם נועדו כדי לשרת אותנו למשך שנים רבות שבהן הם אמורים לשמור הן על העיצוב האסתטי שלהם וכן, על התפקוד שלהם (לרבות, כשמדובר בשער ביטחון). לכן, נמליץ לבחור בשער איכותי העשוי מחומרים מתאימים ועמידים.
לצד זאת, יש להתחשב גם בנוחות השימוש בשער, באנשים שישתמשו בשער באופן יומיומי וכד'. קיימים מנגנונים אוטומטיים שונים שאינם מתאימים לכל אחד. לחלופין, כשיש ילדים בבית שאמורים להשתמש בשער, יש להתחשב גם בקלות הפתיחה\הסגירה. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את נושא האחריות על השער וחלקיו.

בבתים רבים או אפילו בבתי עסק, קיים מקום מוכן לשער ואין צורך לבנות אחד יש מאין. עם זאת, קיימים מקרים בהם תידרש בנייה או התקנה של גדרות מסוגים שונים או לחלופין, תידרש הרחבה של המקום הקיים. במקרה זה, הדבר תלוי לחלוטין בכם – האם תהיו מעוניינים בגדר חשמלית למשל (המומלצת מאוד לשמירה על הביטחון)? או בחומת אבן? וכיו"ב. בכל מקרה, כשכבר קיים מקום לשער, ברוב המקרים נוכל להתאים את סוג השער הרצוי למקום שכבר יש לכם, אלא אם כן מדובר בצורך ספציפי. בכל אופן, צוות החברה שלנו עומד לרשותכם להיוועצות בנושא בכל עת.

בחירת שער מתוך המגוון הרחב של שערים לבית אכן כולל גם את הצורך להכריע בדבר מנגנון הפתיחה של השער. בנושא זה, חשוב להבין כי שער ידני יכול להיות אמנם קל יותר לתפעול או אחזקה, אולם שער חשמלי יעניק לכם ביטחון רב יותר. בקיצור, חשוב לקחת בחשבון את מטרת השער כאמור, כשאתם באים לבחור את מנגנון השער לבית. זכרו, כי תמיד ניתן למצוא את המנגנון החשמלי הנוח ביותר עבורכם כך שאין צורך להתפשר על הביטחון של בני הבית או הרכוש.
ובכן, כולנו מכירים את הבתים או הבניינים בהם השער שהותקן נראה לא קשור לחלוטין למבנה, לחומה או לגדר, באופן המקנה למתחם כולו מראה לא אסתטי ו"חאפרי". כדי להימנע ממקרים כאלה, מומלץ להכיר כמה שיותר סוגים של שערי כניסה וכן, לא לפסול מראש אפשרויות יצירתיות למיניהן. אם למשל חשקה נפשכם בשער מעץ שתמיד מעניק תחושת חמימות וביתיות, אולם אינכם רוצים להתפשר על נושא הביטחון, נמליץ לכם ללכת על שער מתכת בשילוב עץ הקיים במגוון סוגים. כדאי שתדעו ששערים לבית כיום עשויים מחומרים שונים ובעיצובים שונים וכל הנותר לכם הוא לבחור בצורה מושכלת את השער הנכון הביתה.
כן, לשערי כניסה קיים תו תקן משנת 2004 הנוגע לשערים חשמליים.
סוג התחזוקה של השער תלויה הן בחומרי הגלם הקיימים בו והן במנגנון הקיים בו, כך שהוא משתנה משער לשער. יש להיוועץ על כך בטרם הרכישה עם צוות החברה.

תפריט נגישות