072-3311501

שערים חשמליים – אמצעי ביטחון והגנה

מאת אבי שערים אוטומטיים

שערים חשמליים

"אומרים שהיה כאן שמח לפני שנולדנו", כך נאמר באמרה המפורסמת.
מזג האוויר היה נוח יותר, המחירים היו זולים יותר ואנשים הרגישו בטוחים יותר. הם יכלו להשאיר את דלת ביתם פתוחה, לא נאלצו להתקין שערים חשמליים או סורגים על החלונות, וגם לא להקיף את עצמם בגדרות ובחומות.

שערים חשמליים – למען הביטחון

בעידן שבו מספר כלי הרכב רק הולך וגדל, קל מאוד לשכוח ששערים חשמליים הם גם אמצעי מיגון וביטחון, ולא רק אמצעי להבטחת מקום חניה פנוי.
זה אמנם חלק לא מבוטל מתפקידם, אך בראש ובראשונה שערים חשמליים מתפקדים כאמצעי לשמירה על הביטחון האישי, הקהילתי והציבורי .בכניסה למגרשי חניה פרטיים, בחניוני בתים פרטיים או בנייני מגורים משותפים, השערים החשמליים מספקים הגנה לרכב שלנו.
במקום להחנות את הרכב שלנו לצד המדרכה ברחוב, שם הוא חשוף לפגיעות של רכבים חולפים, לפריצות, לגניבות, למעשי ונדליזם והשחתות, במגרש סגור באמצעות שער חשמלי הוא מאובטח ומוגן הרבה יותר.
עובדה זו באה לידי ביטוי גם בהוזלה בתעריפי הביטוח לרכב, ממנה נהנים אנשים שיש להם חניון סגור עם שער חשמלי.

בכניסה למפעלים ולמקומות עבודה השערים החשמליים נועדו למנוע את כניסתם של גורמים בלתי מורשים לתחומי המפעל, העלולים לפגוע בו ובאינטרסים שלו: לגנוב ציוד, סחורות, מידע וכדומה.
בשילוב מצלמות אבטחה המותקנות לצידם, מהווים השערים החשמליים חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה של המקום, שתכליתו מניעת כניסתם של מסתננים וגורמים זרים.

גם בפתחם של מוסדות ציבור ומרכזי בילוי המוניים משמשים השערים החשמליים כחלק בלתי נפרד ממערך האבטחה.
על רקע האיומים הביטחוניים עמם מתמודדת מדינת ישראל, הפכו השערים החשמליים לאמצעי למניעת חדירת מחבלים ומפגעים, וגם כאמצעי הרתעה יעיל.
השערים החשמליים מונעים התפרצות של כלי רכב מבלי שעברו בדיקה ביטחונית בכניסה לשדות תעופה, בתי חולים, משרדי ממשלה, מרכזים מסחריים, קניונים ועוד.
וכשהם מגובים גם במצלמות אבטחה, ניתן גם לייעל את מערך האבטחה הודות לתיעוד הליקויים במצלמות, ואף לחקור את התקרית הביטחונית ולייעל את עבודת האבטחה.

בכניסה ליישובים, לכפרים, לקיבוצים ולמושבים גם כן מותקנים שערים חשמליים.
גם במקומות אלו תפקידם הוא כפול – הבטחת איכות החיים ביישוב ומניעת כניסתם של גורמים זרים, וגם הגנה על הביטחון הקהילתי ביישוב. בישובים הסמוכים לקווי הגבול ובהתנחלויות, משמשים השערים החשמליים כחלק ממערך אבטחה למניעת הסתננות מחבלים. אבי שערים אוטומטיים – מקום ראשון בביטחון אם גם אתם מעוניינים ליהנות מביטחון מקסימלי ומשקט נפשי אידיאלי, פנו עוד היום לחברת אבי שערים אוטומטיים וקבלו ייעוץ מקצועי לבחירת השער החשמלי הטוב והמתאים ביותר עבורכם. בשילוב עם אמצעי אבטחה נוספים, כמו אזעקות או מצלמות אבטחה, תוכלו להבטיח את שלמות רכושכם ואת ביטחונכם האישי, המשפחתי, הקהילתי והציבורי.

תפריט נגישות