072-3311501

שערים חשמליים לחניה

אין ספק שאחת הבעיות היותר קשות באזורים עירוניים צפופים עם דגש על המרכז היא מציאת חניה בטווח זמן סביר. כדי לעשות זאת אנשים מוכנים לעשות הרבה, כולל לחנות בחניות פרטיות, במיוחד אם הם זקוקים לחניה לזמן קצר. עדיין, מבחינת בעלי החניה, הדבר הוא כמובן לא מקובל ואין תחושה מרגיזה מלהגיע הביתה ולגלות שמישהו חונה לכם בחניה. הפתרון הוא שערים לחניה שלא יאפשרו בכלל כניסה לאדם שאינו בעל החניה.

עם חברת אבי שערים אוטומטיים תוכלו ליהנות משערים חשמליים לחניה
שיבטיחו לכם כניסה חלקה ומהירה לחניה פנויה בכל שעה ביממה.

לפרטים והצעת מחיר התקשרו או צרו קשר דרך האתר

שער ידני לחניה - אפשרות מסורבלת במיוחד

אחת האפשרויות לשמור על החניה שלכם היא באמצעות שערים לחניה שהם ידניים. אולי זו אופציה זולה יותר אך ללא ספק גם אופציה מסורבלת מאוד שמחייבת אתכם לצאת מן האוטו, לפתוח את השער, להכניס את האוטו לחניה ואז לסגור את השער.
אם עושים פעולה כזו לעיתים רחוקות אז אפשר אולי להתמודד איתה, אך אם זוהי פעולה על בסיס יומיומי ולעיתים גם מספר פעמים ביום הדבר הופך למטרד של ממש. לכן האופציה הטובה ביותר היא שערים חשמליים לחניה.

שער חשמלי לחניה - כל היתרונות

לשער חשמלי ישנם יתרונות רבים על פני שער ידני. שער חשמלי נותן לכם להיכנס לחניה שלכם כמו מלכים, לחיצת כפתור או קוד שאתם מקישים והשער נפתח לקראתכם. אין דרך נוחה ונעימה מזו לכניסה לחניה שלכם. בנוסף, שער חשמלי הוא גורם מרתיע. גם אם אינו מהווה שער כניסה לבית, עדיין, הימצאותו של שער חשמלי לחניה שהוא רחב ידיים ומסיבי מרתיע פורצים מלהיכנס ולנסות לפרוץ. שערים חשמליים לחניה יכולים להיות בעלי מראה אסתטי ולהוסיף לבית מראה ייחודי ויוקרה. כעת כל מה שנותר הוא להחליט איזה שער מתאים לכם ולתנאי השטח.

שערים חשמליים בצפון

סוגים של שערים חשמליים לחניה

שערים חשמליים לחניה נבדלים זה מזה במראה, בגודל וכמובן במנגנון ההפעלה ובצורת הפתיחה שלהם. כשבודקים את צורת הפתיחה, ישנם כמה סוגי שערים:

  • שער הרמה: שער כזה מורם במספר אפשרויות. אחת מהן היא הרמתו במקביל לתקרה. דרך אחרת היא הרמתו כתריס חשמלי שנגלל כלפי מעלה או שער העולה כיחידה אחת. שער כזה נוח מאוד כשהמקום המוקצה לכניסה הוא צר. שער כזה יתפוס בפתיחתו מקום מינימלי (בניגוד לשער הזזה למשל), הוא קל לתפעול ולתחזוקה וגם ניתן להחליט עד איזה גובה מעוניינים להרים אותו. עם זאת, שער כזה הוא לרוב בעיצוב אחיד ולא ניתן לעצב בו עיצובים מיוחדים.
  • שער כנף: שער כנף נפתח כמו דלת על ציר. הפתיחה יכולה להיות של שתי כנפיים לצדדים, כשניתן שהפתיחה תהיה לשני הכיוונים. ניתן גם שתהיה כנף אחת שנפתחת. שער כזה מתאים למקום צר יחסית בו לא ניתן להתקין שער עם פתיחה צידית אך עם זאת יש לקחת בחשבון שגם הכנפיים דורשות מקום בפתיחתן ויש להותיר מקום ריק גדול מספיק שיאפשר את פתיחתן בבטחה. בניגוד לשער הרמה ניתן בשער כזה ליצור עיצובים ולשלב חומרים שונים כמו זכוכית ואף עץ. ניתן להתקין שער כזה מברזל, אלומיניום או פלדה.

שער הזזה: שער עם הזזה צידית יכול להיות בעל שני מנגנונים: שער הנע על מסילה או שער מרחף. ההזזה יכולה להיות לכיוון אחד או כמו בשער בעל שתי כנפיים, שהתזוזה תהיה של חלק אחד שמאלה ושל האחר ימינה. יש גם אפשרות לשער נגרר הנפתח כמו אקורדיון. גם שער הנע על מסילה וגם שער מרחף זקוקים למנוע חזק. שער מרחף טוב לאזור בו תנאי הקרקע משובשים ותהיה הפרעה לתנועת השער על מסילה.

שומרים על מקום החניה שלך 24 שעות ביממה

שער לחנייה פרטית

אנו בחברתנו לא רק מתקינים שער חשמלי לחנייה.
אצלנו תוכלו לקבל גם שירותי אחזקה ותיקונים.

בנוסף נשמח להציע לכם שירות תכנון וייצור של מוצרים אלו לבית או לעסק. אנו מייצרים שערים אמינים ועמידים אשר בזכותם מקום החניה שלכם יישאר שמור עבורכם מרגע שתצאו ועד לרגע שתחזרו.

אצלנו מאמינים בהתאמת שערים חשמליים לחניה בול ללקוח

מחסום לחנייהלכן, אנו קובעים פגישות אישיות עם כל אחד מלקוחותינו ומשתפים עמם פעולה.
מאחר וצריך לשלב בין תכנון וידע לבין דרישות הלקוח, אנו יושבים עימם ומסייעים להם לבחור את השער החשמלי הטוב והמתאים ביותר עבורם ועבור צורכיהם.

מגוון רחב של שערים לבתים פרטיים:

  • שערים אוטומטיים – מגוון רחב ובהתאמה אישית ללקוח
  • שערים נגררים – הנעים בקו ישר על גבי קונזולה או מסילה
  • דלתות מתרוממים – למחסנים, למוסכים ועוד
  • שערי כנף – נעים על ציר וניתנים לסגירה מצד אחד של הפתח או משני צדדיו (חד-כנפי ודו-כנפי)
  • מחסומים – לחניות כלי רכב ולכניסות בכל גודל
  • אביזרים נלווים – כגון שלטים ומנועים של מיטב החברות

תפריט נגישות