שערים לבית - הגנה למשפחה

 
 
אם אתה רוצה להגן על ביתך ועל משפחתך וכמובן רוצה לשמור על חזית מושקעת של הבית שלך, חברת אבי שערים אוטומטיים מגשימה לך את שתי המטרות הללו בעזרת שערים לבית פרטי בעיצוב ייחודי.
 

שערים לבתים פרטיים עושים אצל מקצוענים

 
למה לבחור באבי שערים אוטומטיים?
  • ניסיון רב בבניית שערים חשמליים
  • התאמה פרטנית של המוצר ללקוח
  • עיצוב מרשים וייחודי
  • שימוש בחומרים איכותיים בלבד
  • שירותי תחזוקה לשערים לאורך זמן
 
אבי שערים אוטומטיים
 
  • מעוניין לחסום את כל שובל הפסולת הנושב עם הרוח היישר למפתן דלת ביתך.
  • רוצה למנוע מזרים לחדור לשטח שלך שלא ברשותך.
  • מחפש דרך לשדרג את עיצוב חזית הבית שלך.

מתלבט? לא יודע באיזה סוג לבחור? המדריך המקוצר הבא הוא בדיוק בשבילך!
 
 
שער ברזל נגרר (כיסוי פלכר) מק"ט 102
 
 
 

שער כניסה חשמלי לבית

 
מאפשרים לך להיות זה שיחליט מתי ייפתח השער ומתי לא, וזאת ללא טרחה ומאמץ מיותר. תוכל לעשות זאת בקלות ובנוחות אפילו תוך כדי ישיבה על הספה בביתך, וזאת באמצעות שלט רחוק או באמצעות חיוג מטלפון סלולארי הנמצא בידיים שלך.
 
 
 
 
 
שער ברזל נגרר (כיסוי פלכר) מק"ט 102
 
 
 

שערים אוטומטיים לבית

 
שערים אוטומטיים לבתים פרטיים מאפשרים לך להכניס לביתך רק בני אדם, ומונעים כניסה של כל גורם זר כגון חיות מחמד או, כמו שקורה הרבה פעמים, אשפת רחוב.
 
 
 
 
 
שער ברזל נגרר (כיסוי פלכר) מק"ט 102
 
 
 

שערים מעוצבים מעץ ופלדה

 
אלו ישדרגו פי עשרות מונים את חזית ביתך, ויגרמו לכל הבאים בשעריך להתפעלות ולהתפעמות עוד בטרם ייכנסו לבית פנימה. זאת משום שהשער לבית הינו הרהיט הראשון שאותו רואים האורחים, ולכן, כשהוא נראה טוב, גם אתם נראים טוב.
 
 
 
 
 
שער ברזל נגרר (כיסוי פלכר) מק"ט 102
 
 
 

שערים נגררים

 
בנויים לרוב עם חללים קטנים או גדולים (על פי בחירתך) בין מוטות הברזל, וכך מאפשרים לך ולאורחיך להתבונן בנוף שמעבר לשער. לכן מוצרים מסוג כזה לבית מתאימים ביותר למי שמעוניין בפרטיות, אבל באותה נשימה מעוניין גם לא להתנתק לגמרי מהנעשה בחוץ.
 
 
 
 
 
שער ברזל נגרר (כיסוי פלכר) מק"ט 102
 
 
 

שערים מעץ

 
מתאימים בעיקר למי שאוהב את האווירה הכפרית, וזאת, כמובן, בזכות העץ. חומר זה מתקשר לכולנו עם מקומות רגועים ויפים כמו כפרים ויישובים קטנים, כך שגם אם הינך גר באזור מרכזי וסואן, תוכל לעצב לעצמך חוויית כפר נפלאה.
 
 
 
 

שערים לבית בהתאמה אישית לפי דרישת לקוח

 
שער טוב המותקן בפתח ביתך הוא הצעד הראשון והחשוב ביותר במיגון הבית מפני פריצות.
שערים מלווים את התרבות האנושים מזה שנים רבות, והם כאן כדי להישאר.

חברת אבי שערים אוטומטיים מספקת לכם את המוצרים היעילים והבטוחים ביותר, זאת מבלי להתפשר על נוחות. אנו דואגים להתעדכן בכל חידושי התחום, ומספקים לכם את המוצרים המתקדמים ביותר. אנו מכירים בחשיבות העצומה של השערים עבור לקוחותינו, ולכן מקפידים על בניית שערים איכותיים ועמידים לאורך זמן.
הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים, ואנחנו דואגים להכשרה המקצועית של כל עובד ועובד.
כל המרכיבים הללו מאפשרים לנו לספק לכם מוצר טוב יותר.

היתרון הגדול שבמגורים בבית פרטי נעוץ בכך שאתה יכול לבחור איך לעצב אותו. אחד מפרטי העיצוב החשובים ביותר בבית פרטי הוא ללא ספק השער.

אנו עוזרים לך לעצב מוצר זה בצורה ייחודית, כך שהבית שלך יהיה שונה מהבתים של השכנים. הניסיון והדמיון חסר הגבולות מאפשרים לנו ליצור עבורך את המוצר שאתה רוצה, תוך שימוש בחומרים איכותיים.
שערים לבתים פרטיים מתוצרת אבי שערים אוטומטיים מתאפיינים ברמת גימור גבוהה, ועוברים גם את הביקורות של הלקוחות הקפדניים ביותר.

אם אף אחד מאלו שהוזכרו לעיל ואשר ראית בגלריה לא תאם את מטרותיך או את טעמך האישי, אל ייאוש! אנחנו נשמח לעצב עבורך שער לבית בדיוק כמו שאתה צריך ורוצה. כל מה שאתה צריך הוא פשוט: ליצור קשר – והכול יהיה בסדר!
 
אנו דואגים היום לבטיחות של מחר – לשירותך בכל עת!