072-3311501

שערים נגררים

שערים נגררים במבחר עיצובים ובכל הגדלים

על אף שהורגלנו לראות את השערים הנגררים באותם עיצובים שגרתיים וחמורי סבר במתכת, אין הם חייבים להיות כך תמיד. חברתנו מייצרת שערים חשמליים – ביתיים ותעשייתיים למוסדות, לבתי עסק וללקוחות פרטיים באיכות מצטיינת, כולל אפשרות לעיצובים מיוחדים: למשל, בריקוע אומנותי מעניין או בשילוב ציפוי עץ (אידיאלי לבתים פרטיים).

נשמח לייעץ לכם לגבי סוג המוצר המתאים לכם, מאפייניו ועיצובו, בהתאם למגבלות השטח, לעלויות הנדרשות ולצרכים שלכם. כל המוצרים מיוצרים ומותקנים על ידינו מלווים באחריות מלאה. צרו קשר, ונשמח לעמוד לשירותכם.

שער נגרר לבית - לחצר - ולכל מטרה

שער נגרר מהווה פיתרון אידיאלי, יעיל ונוח לכניסה למוסדות, למגרשי חנייה, לקיבוצים ומושבים, לחניית בניינים משותפים וכן הלאה. זאת הודות לכך שהם מצליחים להיות בו זמנית גם בטוחים, איתנים ומאסיביים, אך גם קלים מאוד להפעלה מהירה ונוחה. בנוסף, שערים נגררים רחבים וגדולים, באופן המאפשר להציבם כמחסום יעיל לפיקוח על תנועת וכניסת רכבים בפתח רחב יחסית – למשל בכביש כניסה לקיבוץ.
שער נגרר הינו סוג של שער חשמלי, שנפתח ונסגר בתנועה לצד על גבי מסילה הקבועה בקרקע, בצמוד לחומה או לגדר, וזאת באמצעות מנוע בגל גלגלי שיניים. ישנם שערים נגררים שאינם כוללים מסילה (מכונים גם "קונזוליים"), ומכיוון שכך הם אינם נוגעים בקרקע אלא מרחפים כמה סנטימטרים בודדים מעליה.

הפעלתם של שערים נגררים חשמליים הינה נוחה כי היא אינה דורשת כל מאמץ פיזי, אלא הינה חשמלית. ניתן לבחור בין הפעלה באמצעות שלט רחוק, כפתור, ואפילו בהפעלה אוטומטית. הנוחות והקלות בהפעלה היא אנטיתזה לגודל ולמבנה המסיביים של שערים אלו, וכך מושג שער יעיל וחזק מכל הבחינות, להגנה מפני כניסת גורמים לא רצויים.

תנו לדאוג היום לבטיחות שלך מחר

תפריט נגישות