072-3311501

שער כניסה ליישובים קיבוצים ומושבים

חברת אבי שערים אוטומטיים מעמידה לרשות לקוחותיה שנים של ניסיון.

  • החברה מתמחה בייצור שערים חשמליים בכניסה לישובים – קיבוצים ומושבים כאחד.
  • לנו יש את הידע ואת הניסיון הדרושים כדי לבנות לכם את המוצר שאפשר לסמוך עליו לאורך זמן.
  • עם המוצרים שלנו תוכלו ליהנות מחיי קהילה רגועים, שקטים ומוגנים.


מתלבט? לא יודע באיזה סוג לבחור? המדריך המקוצר הבא הוא בדיוק בשבילך!

שער כניסה לקיבוץ

שערים חשמליים בכניסה ליישובים

ישובים רבים מנהלים חיי קהילה בעלי אופי מסוים, והמטרה שלהם היא להגן על אורח החיים שלהם. מטרה זו ניתן להשיג באמצעות מניעת כניסה של זרים לישוב, ולצורך כך יש להשתמש בשער כניסה חשמלי מאיכות טובה.

צרו עמנו קשר בדרך הנוחה לכם:

שער כניסה למושב

שערים חשמליים בכניסה ליישובים להגנה מקסימלית

מניעת כניסה של רכבים זרים לישוב מאפשרת למנוע הרבה צרות. קודם כל, אף אחד לא יתפוס חניה של אחד מדיירי המושב. במקרים חמורים יותר, גם גניבות קשות מאוד לביצוע כשאין דרך להיכנס לישוב עם רכב.
מעבר לזאת, בעוד שאין רכבים זרים במקום, מצטמצמות משמעותית בעיות של נהיגה פרועה, שכן הדיירים הקבועים של הישוב ישאפו לשמור על הכללים המקובלים של התנהגות במקום כדי להימנע מסכסוכי שכנים. שער כזה בכניסה לישוב יגן טוב יותר על כל דייר ודייר באופן נפרד, ועל חיי הקהילה שלהם כאחד.

שער כניסה ליישוב

שערים חשמליים שלא מאכזבים

כדי להבטיח את כל היתרונות העצומים שהם מעניקיםף, יש לבחור בכאלו אמינים ואיכותיים. כשתושב הקיבוץ רוצה להיכנס או לצאת מהמושב, הוא צריך לעשות זאת ללא מכשולים בדמות של שער חשמלי תקוע.
מעבר לזאת, שער שרוב הזמן פתוח כי הוא פשוט לא עובד לא יצליח למלא אחר הייעוד החשוב שלו. מכל הסיבות הללו, חשוב ביותר לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום זה.

מדוע שערי הכניסה הפכו להיות כל כך פופולריים גם בקרב המגזר הפרטי? כיצד בוחרים אותם נכון? אלו סוגים קיימים? הנה כל התשובות.

שערי כניסה ידניים או חשמליים

יש כל כך הרבה סוגים של שערי כניסה ויש כל כך הרבה פרמטרים שמבדילים ביניהם אך יש צורך לדבר על פרמטר הראשון, אולי הסיווג הגס ביותר ביניהן: שערים חשמליים ושערים ידניים. אמנם כיום השערים החשמליים תופסים נתח שוק גדול יותר מהקהל הישראלי כמו גם בכל העולם אך בסופו של דבר השערים הידניים עדיין פופולריים מאוד והם הרוב בישראל. אמנם מי שמתקין כיום שער כניסה לבית שלו כנראה יבחר בשער חשמלי אך הדרך לכך שכל השערים בישראל יהיו כאלו קטן מאוד. שימו לב שאנו מדברים על המגזר הפרטי כאשר המגזר העסקי והמסחרי כבר מזמן עברו לשערים חשמליים.

האם לחסום את המעבר לחלוטין?

עוד אחד מההבדלים הגדולים ביותר בין שערי כניסה, ומה שמחלק אותם לסוגים שונים עוד בסיווג די כללי, הוא סגנון החסימה שלהם. שער כניסה אמור לחסום את הכניסה ולאפשר בטיחות רבה יותר. זו הסיבה ששערי כניסה מספקים את הבטיחות הכי גבוהה שיש למשפחה שלכם וגם אם הם לא מונעים את כל הבעיות בהצלחה מושלמת, הם ללא ספק מקטינים את הסיכוי שמישהו יפרוץ לבית שלכם, יגנוב משהו מהחצר או סתם ינסה להסיג גבול. יש שערי כניסה שיכולים לחסום את המעבר לחלוטין כמו שערים נגררים או שערי גלילה וכנף, ויש מחסומי זרוע או קורות קונזוליות שרק חוסמות את הכביש.

שערי כניסה עם פתיחה אנכית

שערי כניסה עם פתיחה אופקית או עם פתיחה אנכית? זו אולי השאלה הבאה שתצטרכו לשאול את עצמכם כאשר תתקדמו עוד יותר בבחירה. בסופו של דבר שערים שנפתחים באופן אופקי יהיו השערים הכי טובים למי שיש לו מרווח מספק לעשות זאת, כאשר לעתים השערים האנכיים, כמו למשל שערי הרמה או שערי גלילה, יותקנו מכורח המציאות. לעתים זו פשוט העדפה או עניין בטיחותי הרי שער שלא פולש לתחום המדרכה או הכביש יהיו שערים הרבה יותר קלים להתקנה כאשר שערים אלו לא מטרידים איש ולכן תקרית בטיחות איתם תהיה נדירה מאוד.

שערי פתיחה עם פתיחה אופקית

אם אתם רוצים לבחור שער כניסה מרשים וחזק שמצד אחד נותן לכם פרטיות אך מצד שני לא חוסם את כל חזית הבית או העסק, אתם יכולים לבחור את אחד משערי הכניסה עם מנגנון הפתיחה האופקי. למשל, שער נגרר או שער קונזולי, שער כנף עם כנף אחת או שתיים וכן הלאה. שערים אלו יכולים להיפתח באופן די שקט ומהיר, כאשר אין צורך לפנות מקום במיוחד כדי שהשער יוכל להיפתח וזה יתרון גדול מאוד, מלבד שער כנף שלעתים דורש מטר אחד בודד, שלרוב ניתן לספק אותו אם זו הייתה הבחירה. בדרך כלל הבחירה הזו תהיה עניין של תקציב, עיצוב ונוחות.

רק נשאר לבחור את סוג החומר

כמו שכבר ניתן להבין, שערי כניסה בכל מקרה יכולים לשפר את איכות חייכם אך עוד לפני שאתם בטוחים שהם רק ישפרו את החיים שלכם בלי להוסיף לכם כמה כאבי ראש, חשוב שתזכרו שהשער חייב להיות עמיד. בין אם בחרתם שער חשמלי ובין אם בחרתם שער ידני אתם חייבים לבחור אותו מחומרים עמידים, כאלו שיחזיקו מעמד לזמן רב ולא ידרשו מכם תחזוקה מיוחדת. למשל, שער אלומיניום ידוע כאחד השערים הכי טובים שיש אם לא הטוב ביותר, כאשר גם שערים מפח מגולוון או אלומיניום בשילוב עם עץ יכולים להיות פנטסטיים בעיצוב שלהם.

אבי שערים אוטומטיים יעזרו לכם בבחירת השער המתאים ביותר בשבילכם להצעת מחיר התקשרו

תפריט נגישות