072-3311501

שער פשפש

כאשר אומרים שער פשפש מתכוונים כמובן לשער המיועד למעבר של אנשים ומאפשר את כניסתם לאתרי בנייה, מפעלים ואפילו לבתים פרטיים, וזאת, מבלי שיהיה צורך לפתוח את השער כולו לצורך המעבר. מתעניינים בשער כזה? מעוניינים להתקין אותו גם אצלכם? מתלבטים האם הוא מתאים לכם? במאמר זה תלמדו את כל שרציתם לדעת על שער פשפש.

מהו שער פשפש?

אז כמו שאמרנו, שער פשפש מיועד למעבר הולכי רגל. הוא עשוי ממתכת כמו כל השערים או לפחות מרבית השערים, וכולל כנף אחת אשר יכולה להיפתח ולהיסגר על פי הצורך. כמו כן, ניתן לנעול אותו באמצעות מפתח במקרים בהם לא מעוניינים לאפשר מעבר חופשי, או בשעות בהם מעוניינים שהמתחם יהיה סגור למבקרים.

שער פשפש מהווה בחירה מועדפת במקומות בהם לא מתאפשרת התקנה של שער גדול מכל סיבה שהיא – חוסר התאמה, חוסר רצון או שיש צורך לבצע שינויים מהותיים לצורך התקנת שער מסוג אחר.

במרבית המקרים, מתקינים שער פשפש בעל כנף אחת עם מנגנון פתיחה ידני. בניגוד לשערים אחרים שיכולים לכלול גם שתי כנפיים ואופציה של פתיחה וסגירה טלסקופיים, כאן לא מדובר כלל על שער חשמלי ובוודאי לא כזה שנפתח אוטומטית. עם זאת, במידה והינכם מעוניינים לשלוט על פתיחת השער, ניתן לחבר אותו למערכת חשמלית המבוססת אינטרקום.

מה היתרונות של שער פשפש?

שער פשפש הינו בעל יתרונות רבים הנובעים מכך שהוא מיוצר על פי רוב מאלומיניום. האלומיניום הינה מתכת קלת משקל המאפשרת סגירה ופתיחה קלה מאוד של השער. כמו כן, כאשר הכל מיוצר מאותו חומר גלם, ניתן ליצור שערים בעיצוב מיוחד ועם פרזולים משוכללים. חשוב לציין, כי שערי אלומיניום הינם שערים עמידים וחזקים מאוד כיוון שמדובר בחומר עמיד שלא מחליד וכזה שתמיד נראה טוב.

יתרון נוסף ומשמעותי שיש לשער פשפש הוא ההתקנה המהירה שלו. מכיוון שאין צורך לחבר אותו למערכת חשמלית או לסנכרן אותו עם אמצעים אלקטרוניים שונים, ההתקנה שלו אינה מורכבת או ממושכת וניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות.

שערים אוטומטיים נגררים עם פשפש תלוי מקט 109
שערים אוטומטיים נגררים עם פשפש תלוי מקט 109

לאיזה מקומות מיועד שער פשפש?

שער פשפש מהווה אחד מדרכי המעבר המוכרים יותר עבור הולכי רגל, ועל כן מתאים במיוחד למקומות בהם ישנם הולכי רגל בלבד, כמו למשל בבתי ספר, מבנים ציבוריים, מועדונים ועוד. היתרון בשער פשפש הוא שמשמש גם כגדר, אך ככזו שיש בה שער ראשי לצורך מעבר נוח. את השער ניתן לנעול עם מפתח וכך למנוע מאנשים לא רצויים להיכנס אל המבנה המגודר ולהפוך כל שטח ציבורי לשטח פרטי. בשל יתרונותיו הרבים הפך שער פשפש לפופולארי מאוד בשנים האחרונות.

מאיזה חומרים ניתן לייצר שערי פשפש?

כמו כל סוגי השערים, גם שערי הפשפש ניתנים לייצור מחומרים שונים וניתן לבחור את סוג החומר המועדף לייצור השער. במרבית המקרים מייצרים שערי פשפש מפלדה מגולוונת או ממתכת קלה יותר כמו אלומיניום. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות, ועל כל אחד לשקול את הבחירה שלו ולהתאים אותה למטרה לשמה רוכש את השער. יש לציין, כי עלות הייצור משתנה בהתאם לסוג החומר הנבחר, בעיקר בשל העובדה כי לכל אחד מהם דרך התקנה שונה.

היכן מזמינים שער פשפש?

חשוב לבצע את הזמנת השער בבית עסק מוביל ומקצועי בתחום. "אבי שערים אוטומטיים" הגעתם לכתובת המושלמת עבורכם משום שאנו מתמחים בייצור והתקנה של שערי פשפש איכותיים וחזקים וזאת בהתאמה לשביעות רצונכם המלאה.

תפריט נגישות