072-3311501

תיקון שערים חשמליים בצפון

מאת אבי שערים אוטומטיים

שערים חשמליים בצפון

שער חשמלי הוא ללא ספק אמצעי נהדר שמאפשר לכם לשמור על ביטחון טוב יותר במקום בו אתם מצפים לקבל ביטחון מקסימלי – הבית שלכם כמובן.

שערים חשמליים - לא מומלץ לנסות לבד

רבים מאיתנו שהם בעלי ידיים טובות יחסית אוהבים לעשות דברים בעצמם ולקחת אתגרים כמו תיקון מגוון דברים בבית, אבל שער חשמלי זה לא צחוק. מדובר על מבנה כבד ומסיבי וגם על מנגנון חשמלי מורכב ומנוע חזק כך שלא מומלץ להתעסק בדברים כאלה לבד.
האפשרויות היחידות שכדאי כן לבדוק בעצמכם זה לוודא שהבטריות בשלט כולן תקינות. כן, כמה שנשמע הזוי לפעמים השלט הקטן הוא הבעיה בשער הגדול והמסיבי.
אפשרות אחרת שאפשר לסדר לבד היא אם עצם גדול יחסית נמצא על המסילה ומפריע לתנועת השער כמו אבן גדולה או חפץ כלשהו. אפשרות אחרת היא בעיה הקשורה לאפליקציה אם השער מופעל דרך הסלולארי.
נראה שהבעיה רצינית יותר? אל תתעסקו לבד וקראו לבעל מקצוע.

אילו סוגי תקלות ישנן בשערים חשמליים?

סוגי התקלות בשערים חשמליים, ממש כמו בצבא, מתחלקים לשלוש:

  • תקלות באביזרים נלווים לשער כמו מערכת ההתראה, החיישנים או השלט: מלבד הפעלת השער באמצעות אפליקציה הוא יכול להיות מופעל בעזרת שלט שיכול להתקלקל או גם באמצעות אנטנה המותקנת בשער וקולטת גלי רדיו או עין אלקטרונית שקולטת את הרכב מתקרב ואת מספר הרכב. בכל אמצעי כזה יכולות להיות תקלות שונות. אם הבעיה היא בשלט יתכן שפשוט צריך שלט חדש ובכך הסיפור יגמר.

  • תקלות במנגנון של השער: במנוע עצמו או במערכת הפיקוד של המנוע. לוח הפיקוד של השער הוא ממש כמו המוח שאחראי על כל פעולה שמתבצעת בגוף. לכן, אם ישנה תקלה בלוח הפיקוד, גם אם קטנה, הדבר משבש את פתיחת השער או סגירתו. התקלה יכולה להיות לא רק עצם הפתיחה או הסגירה אלא מידת הכוח המופעל ומהירות הפעולה. התקלה יכולה להסתכם בהחלפת רכיב אחד בלוח הפיקוד אך גם בהחלפת לוח הפיקוד כולו שהיא כבר תיקון מורכב. תקלות במנוע עצמו לא צפויות להתרחש לפחות בעשר השנים הראשונות מההתקנה אלא אם מדובר על מנוע שנרכש במחיר זול במיוחד או מנוע שרכשתם יד שניה. בעיות במנוע יכולות להיות שיבוש כללי של הפתיחה או הסגירה או ביצוע הפעולה בקצב איטי.

  • תקלות מבניות בשער: עיקום בשער, בעיה בגלגלים, היתקעות חפץ שלא ניתן להסיר בעצמכם. בניגוד לבעיות הראשונות שדורשות עבודת טכנאי או חשמלאי, כאשר ישנה בעיה מבנית בשער יש צורך בעבודת מסגר. ישנן בעיות קלות שניתן לתקן במקום אך אם זו בעיה מורכבת ממש יתכן שיהיה צורך לקחת את "החולה" ל"אשפוז" ולהחזירו לאחר טיפול. לעיתים הבעיה היא במבנה השער ולעיתים במסילה או בגלגלים בשערים הנפתחים בהזזה. אם זהו שער כנף יכולה להיות בעיה בציר, הכל לפי סוג השער.

תיקון שערים אוטומטיים- עבודה למקצוענים בלבד

בין אם הבעיה היא חשמלית, טכנית או מבנית (או משולבת) מדובר על עבודה למקצוענים בלבד. נדרש ניסיון ומקצועיות קודם כל באיתור הבעיה ולאחר מכן בתיקונה כמו שצריך. אם אתם מחפשים תיקון שערים אוטומטיים בצפון או בכל מקום אחר אל תפנו לכל אחד אלא רק לחברה מקצועית ומנוסה.

אבי שערים אוטומטים זוהי חברה מוכרת ובעלת ניסיון שתוכל לטפל בכל סוגי התקלות.

תפריט נגישות