072-3311501

6 טיפים לבחירת שערים חשמליים

מאת אבי שערים אוטומטיים

טיפים לבחירת שערים חשמליים

שער חשמלי איכותי יכול לספק הגנה מפני פורצים ולסייע לבני הבית לחוש שהם בטוחים. מעבר לכך יכול השער החשמלי לחסוך לבני הבית זמן יקר, משום שלא יהיה צורך לצאת מהרכב על מנת לפתוח את השער. כמו כן, תורם השער למראה המתקבל משום ששער מרשים גורם למבנה להראות מושקע יותר. יתרון נוסף של שער חשמלי הוא שהוא מונע מחיות המחמד ואף ילדים לברוח לעבר הכביש ועל ידי כך מגן עליהם, אך כדי שיהיה ניתן ליהנות מהיתרונות הרבים של השער החשמלי חשוב לבחור אותו בצורה נכונה. במאמר זה נציע 6 טיפים לבחירת שערים חשמליים.

איך לבחור שער חשמלי בצורה נכונה?

להלן שישה טיפים לבחירת שער חשמלי:

1. הבנה: על איזה מבנה צריך השער להגן – יש להתאים את סוג השער לסוג המבנה, לכן יש להגדיר האם יש צורך בשער חשמלי לבית פרטי, בניין מגורים, יישוב, חנייה, חניון, מבנה ציבורי או מבנה אחר.

2. הגדרת התקציב – יש להגדיר מראש את התקציב המיועד לשער החשמלי. רצוי לפנות אל מספר חברות שמתמחות בייצור, התקנה ותחזוקה של שערים חשמליים ולקבל מהן הצעות מחיר. כאן יש לציין שלא רצוי לבחור בחברה שמציעה את המחיר הנמוך ביותר, שכן יתכן שהשער החשמלי שהיא תייצר לא יהיה מספיק איכותי ולכן לא יחזיק מעמד לאורך שנים ושערים חשמליים אמורים להחזיק מעמד לאורך זמן רב.

3. בדיקת השטח המיועד להצבת השער – יש לבדוק את השטח המיועד להצבת השער החשמלי. במידה שמעוניינים להתקין למשל שער עם כנפיים יש צורך בהרבה מקום פנוי, שכן שער עם כנפיים נפתחות מצריך שטח רב. במידה שאין הרבה מקום כדאי לשקול את האפשרות לרכוש שער נגרר שכן שער זה נחשב לחסכוני ביותר מבחינת מקום משום שהוא נע לאורך מסילה בלבד.

4. חומרי גלם – חשוב לבדוק מאילו חומרים השער יהיה מיוצר, שכן חומרי הגלם ואיכותם משפיעים על המחיר, העמידות של השער והעבודה. יש לחשוב גם האם העבודה דורשת תוספת של חומרי גלם, האם יש צורך במסגרת ייחודית או פרזול.

5. אפשרות לפתיחה ידנית – רצוי להתקין שער חשמלי שיהיה ניתן לפתוח גם באופן ידני. שער חשמלי שניתן לפתיחה באופן ידני יאפשר שימוש גם במקרה של הפסת חשמל או אם ישנה תקלה כלשהי. יש לציין כי שערים אלו ניתנים לפתיחה ידנית על ידי ניטרול המנוע ושימוש במפתח ייעודי. במידה שמחליטים להתקין שער שניתן לפתוח גם ידנית חשוב לוודא שמקבלים מפתח ייעודי והסבר הנוגע לאופן פתיחת השער במקרה הצורך.

6. חברה מקצועית ואמינה – חשוב לקבל את השירות מחברה מקצועית שמתמחה בייצור שערים מגוונים, משתמשת בחומרים איכותיים, יכולה להתאים את סגנון השער להעדפות הלקוח ומספקת שירותי התקנה ותחזוקה.

תפריט נגישות