072-3311501

מחסום חניה

נמאס לכם לבזבז כל יום דקות ארוכות בחיפוש מקום חניה ליד הבית?
שכנים ואורחים תופסים לכם את מקום החניה, וגורמים לכם לבזבז לא מעט זמן, כסף ועצבים
על חיפושי חניה במקומות מרוחקים?
רוצים גם ליהנות מהיתרונות הרבים של מחסום לחניה?

תוכן עניינים

מחסום חנייה

עם חברת אבי שערים אוטומטיים תוכלו ליהנות ממחסום לחניה שיבטיח לכם חניה פנויה בכל שעה ביממה.
לפרטים והצעת מחיר התקשרו או צרו קשר דרך האתר

חברת אבי שערים אוטומטיים המספקת שירותים בצפון הארץ, שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בייצור ובהתקנת שערים חשמליים ומחסומים לחניה.
הודות לצוות המקצועי והמנוסה, כמו גם להקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוכלו גם אתם ליהנות מביטחון מקסימלי ומנוחות אופטימלית עם מחסום לחניה של חברת אבי שערים אוטומטיים.

מחסום חניה - חניה פנויה בכל יום

מקום חניה הוא מצרך נדיר ומבוקש, במיוחד בערים צפופות וסואנות. לא רק במרכזי תעסוקה וליד בנייני משרדים, אלא גם בשכונות מגורים. ואין דבר יותר מעצבן ומתסכל מאשר לבזבז דקות ארוכות (ואף יותר) בחיפושי חניה מסביב לבית לאחר יום עבודה מפרך או בילוי לילי.
עם מחסום לחניה לא תצטרכו להתמודד עם הצרות הללו יותר. הוא יבטיח שתמיד יישמר לכם מקום חניה פנוי בקרבת הבית וימנע מכל רכב זר להחנות בו במקומכם. מוצר זה יאפשר לכם ליהנות משפע של יתרונות, שישדרגו את איכות חייכם לבל היכר.

 • חיסכון בזמן – אין צורך לבזבז זמן יקר בחיפושי חניה, או בהליכה רגלית לאחר שחניתם את רכבכם במקום מרוחק.
 • חיסכון בכסף – יחסוך לכם לא מעט כסף עבור דלק שמתבזבז בשל חיפושי החניה המתמשכים, וגם עבור תשלום דמי חניה לחניונים ודוחות לעירייה.
 • חיסכון בעצבים – חיפוש חניה בשכונה סואנת ועמוסה יכול להיות מסע מפרך, הגוזל אנרגיות רבות ותעצומות נפש. לכן, התקנת מוצר זה יאפשר לכם להחנות את רכבכם במהירות הבזק, יחסוך לכם לא מעט עצבים ויתרום לבריאותכם הנפשית.
 • הגנה על הרכב – מחסומים חשמליים לחניה מאפשרים לנו להחנות את רכבנו בקרבת הבית ולא בכביש לצדי המדרכה. במקום חניה מוסדר רכבנו לא יהיו חשופים לפגיעות מרכבים חולפים, למעשי ונדליזם ואפילו לא לפריצות ולגניבות.

מחסום חנייה חשמלי

התקנת מחסום חנייה בבניין משותף, בעיר עם בעיות חנייה או אפילו בבתים פרטיים עם פתח כניסה רחב יכולה להפוך את החיים שלכם לנוחים הרבה יותר. כבר לא צריך לריב על חנייה או להוכיח לזרים שמדובר בשטח לכם – מחסום חנייה פרטית יבצע בשבילכם את כל העבודה שאתם צריכים.

מהו מחסום חניה מומלץ?

מחסום חניה מומלץ הוא מחסום שמבצע את עבודתו נאמנה – מווסת את הכניסה והיציאה מהחנייה בנוחות, ביעילות ומבלי שתצטרכו לצאת מהרכב. כדאי לדעת שישנם כמה סוגים של מחסומי חניה אותם תוכל להתקין גם אצלכם בבית:

  סוגים של מחסומי חניה
מחסום חניה עם שלט כשמו כן הוא, מחסום חניה זה מופעל על ידי שלט רחוק, אותו תוכלו לקחת אתכם לכל מקום. מדובר בשלט קטן במיוחד שנכנס לכיס ואף ניתן לתלותאותו בצרור המפתחות שלכם. סוג מחסום זה מתאים בעיקר עבור חניות פרטיות או בתי קרקע בעלי חנייה אחת או שתיים.
מחסום עמוד חניה מחסום עמוד חניה הוא סוג מחסום נוסף שיכול להתאים עבור חניות בודדות או ספורות. תאמינו או לא, אך גם במחסום זה ניתן לשלוט מרחוק באמצעות שלט. מרחוק הוא אמנם נראה נטוע במקומו, אך לחיצה אחת תוריד אותו למענכם ותאפשר לכם לחנות בשקט.
מחסום חניה בעל זרוע מתקפלת סוג מחסום זה יהיה מושלם עבור חניות צפופות או חניות אשר נמצאות בתוך חניון בעל גגון נמוך. זרוע המחסום למעשה יכולה להתקפל ובכך לאפשר את הכניסה והיציאה מהחנייה, בניגוד לזרוע רגילה שמתרוממת כלפי מעלה. מדובר במחסום יקר יותר ממחסומים אחרים, בעיקר בגלל שיטת הקיפול המיוחדת.
מחסום חניה בעל זרוע כפולה מחסום חניה בעל זרוע כפולה הוא סוג המחסום שתראו לרוב בכניסה לחניונים מרובי חניות. מדובר באותו מחסום שיוצא מתוך תיבה חשמלית שהזרוע שלו ארוכה במיוחד. סוג מחסום זה יכול להתאים לבניינים משותפים בהם יש חניות רבות או לבעלי עסק שרוצים לוודא שרק לקוחות החנות משתמשים בחנייה הייעודית שלהם.

התקנת מחסום חניה

התקנת מחסום חנייה היא עבודה חשובה שצריכה להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע מוסמך. בכדי להתקין את מחסום החנייה החדש שלכם, יהיה צורך בקידוח קטן בקרקע (בכדי להבטיח שהמחסום יישאר במקומו בכל מצב), חיבור של כל החלקים יחד, הפעלת החשמל ועוד. בשל כך, על איש המקצוע להיות בקיא בהתקנת מחסומי חניה מסוגים שונים. מדובר בעבודה שאינה אורכת זמן רב ובסופה תוכלו להנות ממחסום חנייה חדש ואיכותי.

אנחנו ב"אבי שערים אוטומטיים" מתמחים בהתקנה של מחסומי חנייה. הצוות שלנו מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, בעלי שנות ניסיון רבות בהתקנת מחסומי חנייה שונים.

מחסום חניה חשמלי מחיר

מחיר מחסום חניה חשמלי מושפע מפרמטרים רבים, דוגמת סוג המחסום, תוספים שונים שמותקנים או לא מותקנים עליו (כמו עינית), אופן השליטה בו (שלט או טלפון סלולארי), אורך המחסום ועוד.
סוג המחסום הוא כמובן אלמנט בסיסי מאוד מבחינה זו, אשר משפיע במיוחד.
ניתן לחלק זאת "בגדול", לשני סוגי על מרכזיים של מחסומי חנייה:

 • מחסום חניה מסוג עמוד – זה הוא מוצר קומפקטי ופשוט יחסית, גם אם הוא חשמלי. בהתאם לכך, מחירו הוא בדרך כלל בסדר גודל של עד מאות ש"ח. מחסומים כאלה עשויים להתאים במיוחד לאנשים פרטיים או לרכבים בודדים.
 • מחסומי זרוע – קטגוריית מחסומים בולטת מאוד, גם לבניינים פרטיים וגם לעסקים. בין האפשרויות השונות במסגרתה, אשר משפיעות על המחיר, בולטות במיוחד השתיים הבאות:
  זרוע כפולה – האפשרות של מחסום עם זרוע כפולה, לשם כיסוי פתח רחב במיוחד.
  – זרוע מתקפלת – פתרון עבור מקומות התקנה, שבהם יש מגבלת גובה.
  מחסומים כאלה מתומחרים באלפי ש"ח, כאשר סדר הגודל הבסיסי של המחיר הוא אלפי ש"ח בודדים. ככל שמוסיפים למחסום היבטים משוכללים, דוגמת מערכת זיהוי לוחיות רישוי (אשר משמשת לפתיחה אוטומטית), כך המחיר עשוי לעלות.

למחירי המחסומים יש להוסיף את עלות ההתקנה, שתהיה בדרך כלל בסדר גודל של מאות ש"ח בודדות. עוד היבט שכדאי לקחת בחשבון בהקשר מחיר מחסומי חניה חשמליים, הוא מה שזה חוסך לכם, כגון צמצום גניבות.

בנוסף, בעסקים "זמן שווה כסף". העובדה שהמחסום מונע תפיסת החניה שלכם ללא רשות, חוסכת בזמן חיפוש חנייה ואף בתשלום לחניונים.
ניתן לראות במחסום חניה דוגמת זרוע מתרוממת, סוג של שער. בדומה לכך, גם שער חניה מהווה סוג של מחסום. עם זאת, אלה בפועל דברים שונים למדי. בין השאר, מחסום חניה לא מפריע להולכי רגל לעבור. מהיבט המחיר, "שער" של ממש, בצורתו הקלאסית, יהיה מושקע יותר מבחינת העיצוב והמבנה ביחס למחסום ממוצע. בהתאם לכך, מחיר שער חניה חשמלי עשוי להיות שונה ממחיר מחסום חניה רגיל וגם טווח המחירים שלו יהיה יותר רחב.

מחסום חשמלי
מחסום חשמלי
מחסומים חשמליים

מחסום חניה - שאלות ותשובות

ישנם סוגים שונים ומגוונים של מחסומי חניה ובין היתר: שערי הזזה, שערי נדנדה, מחסומי חניה סולאריים, ומחסומי זרוע עולים. בחירת המחסום תלויה בגורמים כמו רמת האבטחה הנדרשת, רוחב הכניסה ונפח התנועה הצפוי.
ההמלצה היא לערוך היכרות עם כמה שיותר סוגי מחסומים לפני שבוחרים – על מנת לבצע את הבחירה האופטימאלית והמתאימה מתוך ההיצע. 

מחסומי חניה נשלטים בדרך כלל על ידי מערכת אלקטרונית. כאשר רכב מתקרב, ניתן להעלות את המחסום על ידי הצגת כרטיס גישה, שימוש בשלט רחוק, הזנת קוד, על ידי הטלפון החכם או באמצעות מערכת אוטומטית אחרת.
המחסום יורד לאחר שהרכב עבר או לאחר זמן מוגדר וקבוע מראש.
מחסומים שונים יכולים להתאפיין בצורת פעולה שונה ולכן, בטרם בחירת המחסום, מומלץ לשים דגש גם על הנושא הזה.

מחסומי חנייה טומנים בחובם לא מעט יתרונות כאשר המרכזיים שביניהם: אבטחה משופרת, שיפור של ניהול זרימת התנועה, אפשרות לווסת את זמינות החנייה, הגנה טובה יותר על הרכבים מפני גניבה וונדליזם והאופציה לגביית תשלום עבור שירותי חניה.
כמובן, שהיתרונות תלויים במידה רבה בסיבה בגינה הוחלט על התקנת מחסום חנייה מלכתחילה כמו גם בצרכים והדרישות מאותם המחסומים. 

התשובה היא חד משמעית כן. הודות לטכנולוגיות חדשניות, במרבית המקרים קיימת אפשרות להתאים את מחסומי החניה  לדרישות ספציפיות. זה יכול לכלול אפשרויות כגון הוספת לוגו של חברה, התאמת אורך זרוע המחסום או שילוב של שיטות בקרת גישה ספציפיות.
כמובן, שבשלב המקדים חשוב להגדיר בצורה מפורטת את אותן הדרישות והצרכים ובשלב הבא, להכניס לתמונה חברה אשר מחזיקה בכלים וביכולות להעניק מענה על כל אותם הצרכים. 

בזכות טכנולוגיות מתקדמות, למחסומי חניה רבים יש אפשרויות גיבוי לצריכת חשמל כדי להבטיח המשך פעולה תקין גם במהלך הפסקות חשמל. זה יכול לכלול גיבויי סוללות או מקורות חשמל חלופיים כגון פאנלים סולאריים. מערכות גיבוי אלו מאפשרות למחסום להמשיך לפעול באופן זמני עד שהחשמל חוזר. 

אז חשוב לציין שהליך ההתקנה תלוי במידה רבה בסוג מחסום החניה. ישנם מחסומי חנייה פרטיים בסיסיים יותר אשר התקנתם דורשת, בחירת מיקום המתאים, קידוח מספר חורים וחיבור עם דיבלים – כאשר, התקנה מהסוג הזה הינה קצרה ומהירה. יחד עם זאת, ישנם גם מחסומי חניה המצריכים התקנה הרבה יותר מורכבת, המתבססת על תכנון מקדים, התחשבות בתנאי השטח ועוד.. במקרה כזה, קיימת חשיבות גבוהה להכניס לתמונה מתקינים מקצועיים ומנוסים אשר ערוכים לבצע את העבודה בסטנדרטים גבוהים – ותוך מענה מלא על הצרכים.  

אבי שערים אוטומטיים פותחים לכם שער לעולם חדש

אבי שערים אוטומטיים שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בייצור ובהתקנתם בכל המידות והגדלים ולכל מטרה או צורך:

המוצרים שלנו

מחסומי זרוע
✔ מחסום חנייה
✔ זרוע כפולה
עמוד חנייה
✔ זרוע מתקפלת
✔ מחסומים חשמליים
שערים חשמליים
שערים לבית ולחנייה
דלתות מתרוממות
ועוד…

מחסום חניה - עמוד

חברת אבי שערים אוטומטיים שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בייצור ובהתקנת שערים חשמליים ומחסומים לחניה. הודות לצוות המקצועי והמנוסה, כמו גם להקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוכלו גם אתם ליהנות מביטחון מקסימלי ומנוחות אופטימלית עם מחסום לחניה של חברת אבי שערים אוטומטיים.

נשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו המרוצים.
לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם מחסום לחניה איכותי ומעוצב!

תפריט נגישות